Zpět na výpis

Elegantní vila v Roccamare v jižním Toskánsku

7 300m
ID: IT0930

Stylová nemovitost, která je součástí prestižního rezortu u soukromé písečné pláže...

Čtěte více

76 647 500 Kč

3 100 000 €

2 672 134 £

3 276 654 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Stylová vila jen pár kroků od pláže umístěná v exkluzivním rezortu Roccamare v oblasti Maremma v jižním Toskánsku.

POLOHA: Vila je součástí renomované rezidenční oblasti/rezortu Roccamare, která se nachází 4km od malebného městečka Castiglione della Pescaia v jižním Toskánsku. Za myšlenkou Roccamare stojí proslulý italský návrhář Salvatore Ferragamo, který si vzal za cíl v tomto nerušeném a idylickém prostředí vytvořit útočiště pro slavnou a movitou klientelu. V přímořském borovém háji tak vzniklo přes 200 luxusních vil a celý park je protkán menšími silničkami a pěšinkami, které vily spojují se soukromou písečnou pláží. Přístup je vyhrazen pouze majitelům vil a soukromí je zajištěno nepřetržitým dohledem po celý rok. Pro zachování autentického dojmu na plážích neexistují klasická italská "bagna" s lehátky a slunečníky, místo toho má každá vila určený malý baldachýn a kabinku s úložným prostorem pro vybavení k moři. Rezort je vzdálen asi 2h20 od letiště v Římě nebo 1h30 od letiště v Pise a 2h20 od letiště ve Florencii. Oblast je také oblíbeným cílem pro milovníky golfu - v blízkosti zde najdete 4 známá golfová hřiště, každé s 18 jamkami - Punta Ala (10min jízdy), Terme di Saturnia (1h30), Pelagone (30min) a Argentario (1h20).

POPIS NEMOVITOSTI: Vila o výměře 380 metrů čtverečních se skládá z hlavní budovy, uspořádané na jedné úrovni, se vstupem do prostorného obývacího pokoje s jídelním koutem, pohovkou a krbem. Z pokoje je přístup na vnější verandy vybavené grilem a různými zákoutími pro venkovní stolování. Velká kuchyně je perfektně vybavena moderní technologií a kvalitními spotřebiči. Její dominantou je velký krb. V této části nemovitosti dále najdete jednu ložnici s koupelnou určenou pro personál nebo chůvu. Delší chodbou se dostanete do noční zóny s 5 manželskými ložnicemi, každá s vlastní koupelnou typu en-suite. K nemovitosti dále patří menší dependance, kde najdete další 2 ložnice, obývací pokoj a kuchyňku. K vile také patří soukromý baldachýn na písečné pláži, která je přístupná příjemnou pěšinkou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247