Zpět na výpis

Elegantní vila v lukrativní čtvrti Marina di Pietrasanta, Toskánsko

4 1
ID: IT0928

Vila v lukrativní čtvrti Marina di Pietrasanta v Toskánsku vyniká velkou zahradou, designovými detaily v interiéru a vysokým technologickým vybavením.

Čtěte více

36 525 000 Kč

1 500 000 €

1 291 366 £

1 588 182 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato elegantní vila byla dokončena v roce 2021 a nikdy nebyla obývána; nachází se v lukrativní rezidenční čtvrti Marina di Pietrasanta. Vyniká velkou zahradou, nádherným bazénem s elegantními detaily z přírodního kamene, designovými detaily v interiéru, vysokým technologickým a energetickým vybavením a funkčním vnitřním uspořádáním. Obývací pokoj je velmi prosvětlený s výhledem na bazén a do zahrady; kuchyně s ostrůvkem vyniká moderním vzhledem a vysoce kvalitními detaily, jako je vinný sklípek a spotřebiče značky Miele, americká lednička je rovněž součástí; atmosféru dotváří schodiště z přírodního kamene.

Spací část vily se vyznačuje třemi ložnicemi a třemi koupelnami; dvě z ložnic s manželskou postelí a vlastní koupelnou s velkou sprchou; dětský pokoj s palandou a koupelna se sprchou. Klimatizace je plně funkční, dálkově ovládaná, stejně jako alarm. Do přízemí budovy je přístup zvenčí i zevnitř, nachází se v ní multifunkční obývací pokoj, TV místnost, pracovna nebo ložnice pro hosty, velká koupelna se sprchovým koutem, prádelna a skříň. Přízemí má nádhernou krytou verandu s výhledem do zahrady a má všechny předpoklady, pokud byste zde chtěli vytvořit kuchyň, saunu nebo bar. Bazén je doplněn sprchou v detailech z námořní oceli a kamene. Energetická třída A2. Možnost dokoupení nábytku.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247