Zpět na výpis

Elegantní vila s vlastní pláží, Cefalù

6 ano 1m
ID: IT0476

Jedinečná vila v lokalitě Capo Playa 30 km od Palerma Vás uchvátí svoji polohou přímo u moře, krásným parkem i nádhernými výhledy na záliv…

Čtěte více

27 126 000 Kč

1 100 000 €

981 830 £

1 061 060 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Unikátní vila stojí daleko od rušných turistických středisek a je obklopena olivovým hájem o ploše 6 000 m2, díky čemuž je zaručeno naprosté soukromí. K moři sejdete za pár okamžiků po schůdkách vytesaných do kamenů, kde na Vás čeká privátní zátoka. Vila byla postavena v šedesátých letech a před nedávnem prošla zdařilou rekonstrukcí. Vila se rozprostírá na ploše 170 m2 a dvou poschodích. Do vily se vstupuje přes elegantní halu a v přízemí dále naleznete kuchyni s jídelním koutem, prostorný obývací pokoj s krbem, tři ložnice, dvě koupelny a šatnu. Krásně zpracované schody Vás dovedou do prvního patra, kde jsou umístěny další tři ložnice, z čehož dvě mají krb, a koupelna. Zde se nachází také velká terasa, která nabízí dech beroucí výhledy na celý cefalský záliv. Vila je vybavena klimatizací.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247