Zpět na výpis

Elegantní vila s vlastní pláží, Cefalù

6 ano 1m
ID: IT0476

Jedinečná vila v lokalitě Capo Playa 30 km od Palerma Vás uchvátí svoji polohou přímo u moře, krásným parkem i nádhernými výhledy na záliv…

Čtěte více

27 208 500 Kč

1 100 000 €

937 093 £

1 193 617 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Unikátní vila stojí daleko od rušných turistických středisek a je obklopena olivovým hájem o ploše 6 000 m2, díky čemuž je zaručeno naprosté soukromí. K moři sejdete za pár okamžiků po schůdkách vytesaných do kamenů, kde na Vás čeká privátní zátoka. Vila byla postavena v šedesátých letech a před nedávnem prošla zdařilou rekonstrukcí. Vila se rozprostírá na ploše 170 m2 a dvou poschodích. Do vily se vstupuje přes elegantní halu a v přízemí dále naleznete kuchyni s jídelním koutem, prostorný obývací pokoj s krbem, tři ložnice, dvě koupelny a šatnu. Krásně zpracované schody Vás dovedou do prvního patra, kde jsou umístěny další tři ložnice, z čehož dvě mají krb, a koupelna. Zde se nachází také velká terasa, která nabízí dech beroucí výhledy na celý cefalský záliv. Vila je vybavena klimatizací.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247