Zpět na výpis

Elegantní vila s vlastní pláží, Cefalù

6 ano 1m
ID: IT0476

Jedinečná vila v lokalitě Capo Playa 30 km od Palerma Vás uchvátí svoji polohou přímo u moře, krásným parkem i nádhernými výhledy na záliv…

Čtěte více

29 711 000 Kč

1 100 000 €

1 009 342 £

1 291 333 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Unikátní vila stojí daleko od rušných turistických středisek a je obklopena olivovým hájem o ploše 6 000 m2, díky čemuž je zaručeno naprosté soukromí. K moři sejdete za pár okamžiků po schůdkách vytesaných do kamenů, kde na Vás čeká privátní zátoka. Vila byla postavena v šedesátých letech a před nedávnem prošla zdařilou rekonstrukcí. Vila se rozprostírá na ploše 170 m2 a dvou poschodích. Do vily se vstupuje přes elegantní halu a v přízemí dále naleznete kuchyni s jídelním koutem, prostorný obývací pokoj s krbem, tři ložnice, dvě koupelny a šatnu. Krásně zpracované schody Vás dovedou do prvního patra, kde jsou umístěny další tři ložnice, z čehož dvě mají krb, a koupelna. Zde se nachází také velká terasa, která nabízí dech beroucí výhledy na celý cefalský záliv. Vila je vybavena klimatizací.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247