Zpět na výpis

Elegantní apartmán v centru San Gimignana

2
ID: IT1273

Stylový apartmán v perfektním stavu po rekonstrukci v historickém centru San Gimignana v srdci Toskánska

Čtěte více

7 667 850 Kč

310 000 €

264 090 £

336 383 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Hledáte nemovitost v srdci Toskánska s minimální potřebou údržby? Pak tento luxusní elegantní apartmán v centru San Gimignana jen pár kroků od nádherného Duomo bude pro Vás ideální možností. Apartmán je přístupný po schodišti ze společného dvora a nachází se ve třetím a posledním podlaží. Byt prošel v roce 2017 kompletní rekonstrukcí a nabízí praktické rozložení, světlé a prostorné místnosti a stylové zařízení s maximálním pohodlí. Skládá se z otevřeného obývacího pokoje a kuchyně, manželské ložnice s šatnou, na kterou navazuje prádelna, kde je možné vybudovat koupelnu ve stylu en suite, další ložnici, koupelnu se sprchou a spíže. Apartmán je vybaven klimatizací, takže je zde příjemně i v létě. Apartmán má velmi nízké společné poplatky a díky své jedinečné poloze a perfektním stavu je také ideální investiční nemovitostí na celoroční pronájem. San Gimignano je nádherné středověké městečko známé pro své četné kamenné věže a toskánskou gastronomii. Je také ideální základnou pro návštěvu dalších toskánských měst včetně Sieny, Volterry, Florencie a dalších.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528