Zpět na výpis

Dvoupodlažní apartmán u pláže, San Vincenzo

4 ano 20m
ID: IT0571

Dvoupodlažní apartmán s terasou a výhledem na moře jen pár kroků od pláže...

Čtěte více

9 878 700 Kč

390 000 €

333 166 £

415 386 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán se nachází v městečku San Vincenzo v nejprestižnější oblasti La Conchiglia jen 20 metrů od krásné pláže. Apartmán je umístěn v kompletně zrekonstruovaném kondominiu obklopeném velkými zelenými plochami a opatřeném několika prostory využitelnými pro kola nebo sprchy. Apartmán je dvoupodlažní a nachází se v prvním a zároveň posledním patře budovy. Jeho užitná plocha činí 105 m2. Na první úrovni se rozkládá kuchyň a velký obývací pokoj s přístupem na terasu a výhledem na moře, 1 ložnice s manželskou postelí a koupelna s oknem. V horním patře jsou 3 ložnice a druhá koupelna s oknem. Budova je vybavena centrálním topením a soukromým exkluzivním parkovacím místem. Je zde možnost koupě sklepa v suterénu o rozloze cca 20 m2.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247