Zpět na výpis

Dvě vily s bazénem na pozemku o velikosti 1 ha v Carovignu

6 1
ID: IT1052

Dvě oddělené vily na velkém pozemku s olivovými háji a středomořskými rostlinami doplňuje krásný bazén a anglický trávník. Nemovitost doplňuje relaxační zóna.

Čtěte více

22 252 500 Kč

900 000 €

775 781 £

951 287 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná nabídka prodeje dvou oddělených vil na pozemku o velikosti 1 ha s bazénem.

Na oploceném pozemku leží dvě vily, každá o velikosti přibližně 200 m2, obklopené udržovaným anglickým trávníkem, olivovým hájem a aromatickými rostlinami. První vila se skládá ze 2 ložnic, 2 koupelen, velkého obývacího pokoje, jídelny, kuchyně a pracovny. Druhá vila se skládá ze 3 apartmánu s celkem 4 ložnicemi a přilehlými koupelnami. Dále zde najdeme velký obývací pokoj s 2 verandami a nádherným výhledem na 150 cm hluboký bazén.

Usedlost je doplněna domem u bazénu, který je vhodný pro relaxaci nebo díky cihlové peci na dřevo pro stolování pod otevřeným nebem. V blízkosti leží letiště Brindisi, asi 40 min jízdy je vzdáleno město Lecce.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247