Zpět na výpis

Dvě vily s bazénem na pozemku o velikosti 1 ha v Carovignu

6 1
ID: IT1052

Dvě oddělené vily na velkém pozemku s olivovými háji a středomořskými rostlinami doplňuje krásný bazén a anglický trávník. Nemovitost doplňuje relaxační zóna.

Čtěte více

22 261 500 Kč

900 000 €

766 713 £

976 596 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná nabídka prodeje dvou oddělených vil na pozemku o velikosti 1 ha s bazénem.

Na oploceném pozemku leží dvě vily, každá o velikosti přibližně 200 m2, obklopené udržovaným anglickým trávníkem, olivovým hájem a aromatickými rostlinami. První vila se skládá ze 2 ložnic, 2 koupelen, velkého obývacího pokoje, jídelny, kuchyně a pracovny. Druhá vila se skládá ze 3 apartmánu s celkem 4 ložnicemi a přilehlými koupelnami. Dále zde najdeme velký obývací pokoj s 2 verandami a nádherným výhledem na 150 cm hluboký bazén.

Usedlost je doplněna domem u bazénu, který je vhodný pro relaxaci nebo díky cihlové peci na dřevo pro stolování pod otevřeným nebem. V blízkosti leží letiště Brindisi, asi 40 min jízdy je vzdáleno město Lecce.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247