Zpět na výpis

Dům ve Versilii s jedinečným výhledem

5 ano
ID: IT0945

Velká vila s nádherným výhledem a velkým potenciálem za jedinečnou cenu...

Čtěte více

10 700 550 Kč

430 000 €

363 161 £

462 207 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná příležitost koupě velké vily s dechberoucím výhledem na moře, jezero Massaciuccoli a toskánskou Versilii. Tento dům se nachází v atraktivní rezidenční oblasti Corsanico-Bargecchia, která je umístěna v kopcích nad Viareggiem. Nemovitost je v dobrém stavu, některé její části (podkroví a sklep) částečně k renovaci.

POLOHA: Corsanico je malé městečko, které se nachází v obci Massarosa v severním Toskánsku. V Corsanicu se každoročně koná festival vážné hudby a ve zdejším kostele Pieve di San Michele Arcangelo jsou uchovávány varhany z roku 1600. K písečným plážím ve Viareggiu dojedete jen za 20min. Letiště v Pise je vzdáleno 40min, Florencie 1h30 a historické město Lucca jen 30min jízdy autem. Dům je v docházkové vzdálenosti k obchodům a restauracím.

POPIS NEMOVITOSTI: Dům je postaven v kopci nad Corsanicem a nabízí panoramatické výhledy jednak na půvabné městečko s kostelem, ale také do dálky na jezero Massaciuccoli, Versilii a moře. Má celkovou výměru asi 200m2 rozloženou na 3 podlažích. Přízemí je tvořeno prosluněným obývacím pokojem, moderní kuchyní s jídelnou, dvěma ložnicemi, velkou koupelnou z mramoru a spíží. Toto podlaží je ve výborném stavu bez nutnosti jakýchkoliv úprav. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, které je pod střechou se sníženým stropem - zde najdete jednu velkou ložnici, jednu malou ložnici a koupelnu se sprchou. Nejnižší podlaží je aktuálně užíváno jako sklep, byť je umístěno zcela nad zemí, a disponuje velkou místností s kuchyní a pecí, další ložnicí a koupelnou. Částem domu by prospěla menší renovace, ale celkově se nemovitost nachází ve velmi dobrém stavu, je vybavena alarmem a klimatizací a nabízí výborný potenciál. K domu patří menší přední zahrádka a malý lesík v kopci za domem. K domu dále patří 4 parkovací místa.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247