Zpět na výpis

Dům ve Versilii s jedinečným výhledem

5 ano
ID: IT0945

Velká vila s nádherným výhledem a velkým potenciálem za jedinečnou cenu...

Čtěte více

10 603 800 Kč

430 000 €

383 806 £

414 778 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná příležitost koupě velké vily s dechberoucím výhledem na moře, jezero Massaciuccoli a toskánskou Versilii. Tento dům se nachází v atraktivní rezidenční oblasti Corsanico-Bargecchia, která je umístěna v kopcích nad Viareggiem. Nemovitost je v dobrém stavu, některé její části (podkroví a sklep) částečně k renovaci.

POLOHA: Corsanico je malé městečko, které se nachází v obci Massarosa v severním Toskánsku. V Corsanicu se každoročně koná festival vážné hudby a ve zdejším kostele Pieve di San Michele Arcangelo jsou uchovávány varhany z roku 1600. K písečným plážím ve Viareggiu dojedete jen za 20min. Letiště v Pise je vzdáleno 40min, Florencie 1h30 a historické město Lucca jen 30min jízdy autem. Dům je v docházkové vzdálenosti k obchodům a restauracím.

POPIS NEMOVITOSTI: Dům je postaven v kopci nad Corsanicem a nabízí panoramatické výhledy jednak na půvabné městečko s kostelem, ale také do dálky na jezero Massaciuccoli, Versilii a moře. Má celkovou výměru asi 200m2 rozloženou na 3 podlažích. Přízemí je tvořeno prosluněným obývacím pokojem, moderní kuchyní s jídelnou, dvěma ložnicemi, velkou koupelnou z mramoru a spíží. Toto podlaží je ve výborném stavu bez nutnosti jakýchkoliv úprav. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, které je pod střechou se sníženým stropem - zde najdete jednu velkou ložnici, jednu malou ložnici a koupelnu se sprchou. Nejnižší podlaží je aktuálně užíváno jako sklep, byť je umístěno zcela nad zemí, a disponuje velkou místností s kuchyní a pecí, další ložnicí a koupelnou. Částem domu by prospěla menší renovace, ale celkově se nemovitost nachází ve velmi dobrém stavu, je vybavena alarmem a klimatizací a nabízí výborný potenciál. K domu patří menší přední zahrádka a malý lesík v kopci za domem. K domu dále patří 4 parkovací místa.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247