Zpět na výpis

Dům se zahradou jen 200m od pláže v Marina di Castagneto Carducci

3 200m
ID: IT1410

Dům se 3 ložnicemi a zahradou jen pár kroků od moře na toskánském pobřeží jen 45 minut od letiště

Čtěte více

22 014 150 Kč

890 000 €

758 194 £

965 745 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento nenápadný dům se nachází jen pár kroků od pláže v Marina di Castagneto Carducci a díky své jedinečné poloze, velké zahradě a výborné dispozici nabízí obrovský potenciál.

Marina di Castagneto Carducci se nachází na pobřeží Toskánska jen 45 minut od mezinárodního letiště v Pise. Půvabné přímořské letovisko nabízí příjemnou atmosféru po celý rok s mnoha obchůdky, restauracemi a zábavním parkem pro děti Cavallino Matto. Velkým lákadlem jsou dlouhé písečné pláže lemované plážovou promenádou. Jen za pár minut je možné dojet do městeček Castagneto Carducci a Bolgheri, které jsou hlavním centrem vinařské oblasti tzv. supertoskánských odrůd. Za výlet určitě také stojí historická města Siena a Volterra.

Jednopodlažní dům je zasazen v klidné rezidenční čtvrti uprostřed pinery a je obklopen rozlehlou zahradou. Nemovitost o vnitřní výměře asi 168m2 se skládá z prostorného obývacího pokoje, kuchyně s východem na verandu, 3 ložnic a 2 koupelen. Místnosti jsou velmi vzdušné a světlé. Dům je v perfektním stavu bez nutnosti rekonstrukce.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247