Zpět na výpis

Dům s překrásným výhledem na moře, Opatija

2 ano
ID: CH0045

Dvoupodlažní dům na prostorném pozemku s nádherným panoramatickým výhledem na moře a záliv Kvarner v blízkosti přírodního parku Učka, Opatija, Chorvatsko…

Čtěte více

8 406 500 Kč

340 000 €

293 073 £

359 375 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízený dům má rozlohu 100 m² a rozkládá se na dvou podlažích. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní a terasou s překrásným výhledem na moře, dále koupelna a úložný prostor. Na horním podlaží se nacházejí dvě ložnice, které mají také nádherný výhled na moře. K domu náleží pozemek o rozloze 1100 m². Je také možné přikoupit další pozemek o rozloze 2000 m². Nabízená nemovitost se nachází na pozemku ležícím v blízkosti přírodního parku Učka, který se svojí bujnou vegetací velmi liší od ostatních hor v oblasti a nabízí tak příjemné prostředí pro osvěžení v době letního horka. Dům je vzdálený od moře 5 km. Opatija je krásné turistické letovisko na východním pobřeží Istrie, zhruba 11 km jihozápadně od Rijeky. Je jedním z nejluxusnějších přímořských míst na východním Jadranu. Město má status klimatických lázní, což z něj děla atraktivní místo i pro zimní měsíce. Opatija je dostupná z Prahy jízdou autem v čase zhruba 9 hodin, případně letecky na letiště v Pule, které je od města vzdálené 1 a půl hodiny jízdy.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247