Zpět na výpis

Dům s překrásným výhledem na moře, Opatija

2 ano
ID: CH0045

Dvoupodlažní dům na prostorném pozemku s nádherným panoramatickým výhledem na moře a záliv Kvarner v blízkosti přírodního parku Učka, Opatija, Chorvatsko…

Čtěte více

8 586 700 Kč

340 000 €

286 529 £

370 196 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízený dům má rozlohu 100 m² a rozkládá se na dvou podlažích. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní a terasou s překrásným výhledem na moře, dále koupelna a úložný prostor. Na horním podlaží se nacházejí dvě ložnice, které mají také nádherný výhled na moře. K domu náleží pozemek o rozloze 1100 m². Je také možné přikoupit další pozemek o rozloze 2000 m². Nabízená nemovitost se nachází na pozemku ležícím v blízkosti přírodního parku Učka, který se svojí bujnou vegetací velmi liší od ostatních hor v oblasti a nabízí tak příjemné prostředí pro osvěžení v době letního horka. Dům je vzdálený od moře 5 km. Opatija je krásné turistické letovisko na východním pobřeží Istrie, zhruba 11 km jihozápadně od Rijeky. Je jedním z nejluxusnějších přímořských míst na východním Jadranu. Město má status klimatických lázní, což z něj děla atraktivní místo i pro zimní měsíce. Opatija je dostupná z Prahy jízdou autem v čase zhruba 9 hodin, případně letecky na letiště v Pule, které je od města vzdálené 1 a půl hodiny jízdy.
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247