Zpět na výpis

Dům s 5 apartmány, Riparbella

9-11 1 9 000m
ID: IT0612

Vynikající investiční příležitost! Nedávno zrekonstruovaný toskánský statek s 5 apartmány, bazénem a parkem v historickém městečku Riparbella…

Čtěte více

22 005 250 Kč

890 000 €

767 161 £

940 717 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento charakteristický nedávno zrekonstruovaný toskánský statek, který se nachází jen 9 km od moře v Riparbelle, představuje skvělou investici na prázdninový pronájem nebo pro větší rodiny. Dům je postaven v panoramatické poloze mezi kopci a olivovníky. Jeho interiér zahrnuje 5 apartmánů, což z této nemovitosti činí vynikající investiční příležitost s možností turistického pronájmu. Součástí nemovitosti je i pěkný velký pozemek. Užitná plocha nemovitosti činí 493 m2. Skládá se z 5 nezávislých apartmánů, z nichž 2 jsou velmi prostorné – každý z obou větších apartmánů se skládá z dvoulůžkového obývacího pokoje s krbem, kuchyně, 2 koupelen, 3 ložnic a úložného prostoru. Další 3 apartmány jsou menší a jsou složeny z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, chodby, koupelny a 1 ložnice. Budova je obklopena 4,5 ha půdy osázené olivovníky a parkem s bazénem o rozměrech 16 x 7 metrů. Je exponovaná na jih a vede k ní pohodlný přístup z dobře udržované polní cesty. Riparbella je zajímavě položené městečko na tufovém hřebenu svahu Poggio di Nocola. Městečko má historické centrum a nádherný výhled do krajiny. V jeho okolí najdete zábavní parky a aquaparky, mramorové lomy, přírodní park Maremma, nebo přírodní lázně Saturnia.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247