Zpět na výpis

Dům s 5 apartmány, Riparbella

9-11 1 9 000m
ID: IT0612

Vynikající investiční příležitost! Nedávno zrekonstruovaný toskánský statek s 5 apartmány, bazénem a parkem v historickém městečku Riparbella…

Čtěte více

22 156 550 Kč

890 000 €

752 089 £

954 037 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento charakteristický nedávno zrekonstruovaný toskánský statek, který se nachází jen 9 km od moře v Riparbelle, představuje skvělou investici na prázdninový pronájem nebo pro větší rodiny. Dům je postaven v panoramatické poloze mezi kopci a olivovníky. Jeho interiér zahrnuje 5 apartmánů, což z této nemovitosti činí vynikající investiční příležitost s možností turistického pronájmu. Součástí nemovitosti je i pěkný velký pozemek. Užitná plocha nemovitosti činí 493 m2. Skládá se z 5 nezávislých apartmánů, z nichž 2 jsou velmi prostorné – každý z obou větších apartmánů se skládá z dvoulůžkového obývacího pokoje s krbem, kuchyně, 2 koupelen, 3 ložnic a úložného prostoru. Další 3 apartmány jsou menší a jsou složeny z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, chodby, koupelny a 1 ložnice. Budova je obklopena 4,5 ha půdy osázené olivovníky a parkem s bazénem o rozměrech 16 x 7 metrů. Je exponovaná na jih a vede k ní pohodlný přístup z dobře udržované polní cesty. Riparbella je zajímavě položené městečko na tufovém hřebenu svahu Poggio di Nocola. Městečko má historické centrum a nádherný výhled do krajiny. V jeho okolí najdete zábavní parky a aquaparky, mramorové lomy, přírodní park Maremma, nebo přírodní lázně Saturnia.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247