Zpět na výpis

Dům na Pelješacu přímo u moře s výhledem

6 ano 5m
ID: CH0118

Krásný dům s vlastní pláží a kotvištěm pro loď nabízí polohu u moře na poloostrově Pelješac. Díky nedávno otevřenému mostu je nyní snadnější cesta na pevninu.

Čtěte více

39 448 000 Kč

1 600 000 €

1 396 192 £

1 581 462 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Unikátní dům leží v první řadě u moře, má vlastní pláž a kotviště pro loď.

Nemovitost o celkové rozloze 318 m2 leží na parcele o velikosti 662 m2. Přízemí domu se skládá z prostorného obývacího pokoje a kuchyně, velké koupelny, pokoje s koupelnou a malé fitness místnosti se stolním fotbálkem. Schodištěm se dostaneme do prvního patra, kde se nachází tři velké pokoje, každý s malým obývacím pokojem a koupelnou. V podkroví domu je koupelna a dva pokoje, které jsou spojené, ale mají i samostatné vchody.

Vila se nachází na samém okraji města, což poskytuje soukromí a má vlastní soukromou oblázkovou pláž. Před domem je kotviště pro malou loď. Za domem se nachází malé fotbalové hřiště s umělou trávou. Pelješac je druhý největší chorvatský poloostrov. Je velmi blízko známému Dubrovníku a také krásné nedotčené přírodě.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247