Zpět na výpis

Charakteristická nemovitost se 7 apartmány, Pomaia

6 1
ID: IT1312

Tradiční toskánská usedlost s bazénem a celkem 7 apartmány, momentálně využívaná jako ubytovací zařízení pro návštěvníky této půvabné části Toskánska...

Čtěte více

17 604 350 Kč

695 000 €

593 719 £

740 238 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Precizně zrekonstruovaný statek se nachází v krásné toskánské krajině v provincii Pisa, cca 15 km od Santa Luce a necelých 20 minut od moře v Castiglioncellu, na strategickém místě, odkud se dostanete do nejznámějších a nejcharakterističtějších míst regionu.

V blízkosti nemovitosti se nachází lokalita Pomaia. Tato klidná a půvabná lokalita je známá buddhistickým klášterem, který láká návštěvníky z celého světa. V okolí lze obdivovat krásnou toskánskou krajinu, kopce a svěží vinice, které jsou pro tuto oblast typické. Blízkost moře na etruském pobřeží umožňuje užívat si okouzlující pláže této vyhlášené pobřežní oblasti.

Statek o rozloze přibližně 340 m2 je postaven v klasickém toskánském stylu, má 2 podlaží a skládá se ze 7 bytů, z nichž 5 je v přízemí (3 dvoupokojové apartmány a 2 garsoniéry) a 2 třípokojové apartmány se nacházejí v prvním patře.

Jednotlivé byty se skládají z následujících částí:

Byt č.1 - obývací část, předsíň, dvoulůžková ložnice, koupelna s oknem a sprchovým koutem a podkroví, kde může být druhá ložnice.

Byt č.2 - studio sestávající z velkého pokoje s kuchyňským koutem, předsíně a velké koupelny se sprchovým koutem.

Byt č.3 - jednopokojový apartmán s kuchyňským koutem, předsíní a koupelnou s oknem a sprchovým koutem.

Byt č.4 - velký obývací prostor s krbem, předsíní, dvoulůžkovou ložnicí a koupelnou s oknem a sprchovým koutem.

Byt č.5 - obývací prostor, chodba, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem a podkroví.

Byt č.6 - obývací prostor s kuchyňským koutem, chodba, koupelna se sprchou a oknem, ložnice s manželskou postelí a podkroví se šatnou/skladem.

Byt č.7 - obývací část s kuchyňským koutem, chodba, 2 dvoulůžkové ložnice a koupelna se sprchovým koutem.

Všechny přízemní byty jsou klimatizované a každá jednotka má nezávislé vytápění na LPG.

Nemovitost doplňuje velká zahrada a nekonečný bazén o rozměrech 5x10 metrů a hloubce 1,50 metru s dětskou částí o rozměrech 3x5 metrů a hloubce 0,70 metru.

Objekt, který je v současné době využíván jako turistické ubytovací zařízení, je ve výborném stavu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247