Jaké jsou ceny nemovitostí v Portugalsku ?

Jednou z nejvyhledávanějších oblastí je Algarve na jihu Portugalska. Zde můžete pořídit samostatnou vilu s pozemkem na pobřeží se 2 až 3 ložnicemi už za 500 000 Euro. Na západě Algarve jsou nemovitosti trochu levnější, apartmán se 2 ložnicemi zde pořídíte zhruba za 140 000 Euro. Naopak v oblasti tzv. "Zlatého trojúhelníku", který tvoří Vale do Lobo, Vila Sol a Quinta do Lago se nacházejí jedny z nejdražším a také jedny z nejluxusnějších nemovitostí. Za apartmán se 3 ložnicemi zde zaplatíte alespoň  500 000 Euro, za vilu pak obvykle minimálně 1 000 000 Euro.

V okolí Lisabonu se nachází tzv. Stříbrné pobřeží se známými letovisky Cascais a Estoril, které ještě nejsou tak vyhledávanou lokalitou pro turisty a zahraniční zájemce o koupi, proto jsou zde ceny výhodnější než v Algarve. Apartmány zde začínají na 100 000 Euro, vily asi na 250 000 Euro.

Hezké jsou také statky a venkovské usedlosti ve vnitrozemí, které mají krásný výhled do krajiny a často také na moře. Ceny se liší podle oblasti, stavu a velikosti nemovitosti. 

   

Další otázky ohledně koupě nemovitosti v Portugalsku

Naše nabídka nemovitostí v Portugalsku

Kontaktujte nás