Zpět na výpis

Část toskánského venkovského sídla v Castagneto Carducci

2 5 000m
ID: IT1163

Část krásného toskánského venkovského sídla obklopeného velkou zahradou nabízí možnost stolování pod otevřeným nebem jen 2 km od atraktivní rušné vesnice.

Čtěte více

8 612 200 Kč

340 000 €

290 452 £

362 131 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Část toskánského venkovského sídla o rozloze 100 m2 s velkou zahradou se nachází v Castagneto Carducci jen pár minut od vesnice Bolgheri a od moře.

Nemovitost se rozkládá na dvou úrovních. V přízemí najdeme obývací pokoj s kuchyňským koutem a se vstupem na zahradu, dále předsíň a koupelny. V prvním patře jsou dvě ložnice a dvě koupelny. Před vchodem je parkovací místo.

Nemovitost má dvě části zahrady a také prostor pro stolování venku s pergolou. Na pozemku jsou ovocné stromy a olivovníky a je zcela oplocen. Je zde možnost instalace bazénu. Dům leží cca 2 km od vesnice Castagneto Carducci a cca 5 km od krásných pláží Marina di Castagneto. Ve vesnici najdete všechny služby, tradiční restaurace s domácí kuchyní, v blízkosti domu jsou krásné lesy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247