Zpět na výpis

Část toskánské vily se zahradou a výhledem

3
ID: IT1284

Zajímavá nabídka - prodej samostatné část domu se soukromou zahradou u půvabného městečka Casale Marittimo a jen pár km od moře a dalších atrakcí...

Čtěte více

8 090 875 Kč

325 000 €

274 639 £

348 384 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V mimořádně klidné oblasti obklopující tradiční středověké městečko Casale Marittimo, jen několik kilometrů od moře a dalších zajímavých míst, jako jsou Bolgheri, Castagneto Carducci, Montescudaio, Volterra a Baratti, se nachází tato exkluzivní nemovitost, která má krásný panoramatický výhled na okolní krajinu až k moři a právě na Casale Marittimo.

Nemovitost na prodej sestává ze samostatné části domu (130 m²), velké zahrady o rozloze cca 1200 m², garáže o rozloze cca 45 m², sklepa o rozloze cca 50 m² a dalšího skladu o rozloze cca 50 m².

Část domu k prodeji se rozprostírá v přízemí nemovitosti a skládá se z kuchyně, 3 pokojů (které lze využít buď jako 3 ložnice, nebo obývací část a 2 ložnice), 2 koupelen a technické místnosti. Dům je ve vynikajícím stavu a připraven k bydlení, nicméně nabízí možnost rozšířit obytný prostor přestavbou stávajícího sklepa a/nebo skladovacích prostor.

Dům má krásnou zahradu, která je v jeho výhradním užívání a která je kompletně oplocená a přístupná přes automatickou bránou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247