Zpět na výpis

Část kamenného domu s bazénem v Castelfalfi

2 1 60 000m
ID: IT1050

Část krásného kamenného domu se zahradou, olivovým hájem a bazénem v kondominiu v Castelfalfi nabízí klid blízko atraktivních italských turistických měst.

Čtěte více

6 552 125 Kč

265 000 €

228 424 £

280 101 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabídkou je část kamenného domu se zahradou a bazénem v Castelfalfi.

V přízemí najdeme kůlnu, kuchyni s jídelnou a obývací pokoj, technickou místnost/prádelnu a servisní koupelnu. Schodištěm se dostaneme do prvního patra, kde jsou dvě ložnice a koupelna se sprchovým koutem. Plocha domu je cca 70 m2. Nemovitost je plně vybavená, je možnost připojení k wifi. K dispozici je parkovací místo a další 3 parkovací místa pro hosty kondominia. Kondominium – společenství, má 7 bytů a je součástí většího kondominia o celkovém počtu 18 jednotek.

Prodej zahrnuje spoluvlastnictví ve výši 1/18 cca 55 ha zemědělské půdy s lesy a olivovým hájem. Nemovitost je připravena ihned k nastěhování. Mezinárodní letiště Pisa je vzdáleno cca 53 km, Siena asi 60 km, Florencie cca 65 km.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247