Zpět na výpis

Byt v luxusním venkovském sídle v toskánském stylu mezi Montaione a Castelfiorentino

2
ID: IT1156

Byt v kondominiu 7 jednotek se nachází v nedotčené přírodě toskánského venkova. Zrekonstruované venkovského sídlo je snadno dostupné, a přesto v soukromí.

Čtěte více

9 958 000 Kč

400 000 €

338 018 £

428 781 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

K prodeji je část zrekonstruovaného venkovského sídla v toskánském stylu v půvabné přírodě mezi Montaione a Castelfiorentino. Bytová jednotka se nachází v kondominiu sedmi jednotek, každá s vlastním vchodem, parkovacím místem a části zahrady. Sídlo bylo kompletně a vkusně zrekonstruováno za použití vysoce kvalitních materiálů. Je napojeno na vodovod, elektřinu, plynové topení a internet.

Byt o rozloze 130 m2 se skládá ze soukromé zahrady v přízemí, lodžie o velikosti 25 m2, obývacího pokoje, kuchyně s křížovými klenutými stropy, koupelny a úložného prostoru. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, které se skládá z panoramatické podesty, dvoulůžkové ložnice s vlastní koupelnou, ložnice a koupelny.

Dům je ideálním místem pro všechny, kteří hledají soukromí a zároveň blízkost služeb a občanské vybavenosti. Je snadno dostupný, leží 10 min jízdy od dálnice a 45 min jízdy od letiště ve Florencii.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247