Zpět na výpis

Autentické kamenné venkovské sídlo s bazénem ve Fivizzano

4 1
ID: IT1071

Autentické venkovské sídlo s bazénem a domkem pro hosty ukryté v krásné přírodě a poskytující tak klid a soukromí. K dispozici je bazén a parkovací místo.

Čtěte více

14 602 500 Kč

590 000 €

502 426 £

638 919 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Autentické kamenné venkovské sídlo o rozloze 200 m2 s výjimečným výhledem na údolí a majestátní Apuánské Alpy.

Nemovitost je obklopená přírodou, zasazená mezi olivové háje, v soukromí, daleko od ruchu měst. K nemovitosti patří pozemek o velikosti cca 1500 m2. Vstupní halou se dostaneme do velkého obývacího pokoje s vybavenou kuchyní. Dále v přízemí najdeme pracovnu, koupelnu a sklad. V prvním patře jsou dva pokoje s vlastní koupelnou a ložnice. Součástí objektu je penzion, který zahrnuje halu s panoramatickým výhledem, tavernu a gril, velkou ložnici se sprchou a další pokoj s jacuzzi v patře. U nemovitosti je bazén s venkovní kuchyní, sprchou a verandou.

Vytápění je ústřední, dále je možné využít krbová kamna na dřevo a solární panely. Na zahradě je automatické zavlažování. Sídlo je jen 12 km od dálnice, oblíbené letovisko La Spezia leží cca 40 km.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247