Zpět na výpis

Atraktivní usedlost v Perugii na prodej

10
ID: IT0892

Atraktivní nemovitost na prodej na severu Itálie - Perugia nabízí celkem 2 statky s velkým prostorem a možností ustájení pro koně…

Čtěte více

19 107 625 Kč

775 000 €

676 280 £

766 021 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Hlavní dům o rozloze 384 m2 se nachází přímo nad olivovým hájem. Tato nemovitost se pyšní především úchvatnými výhledy do krajiny. Dům se skládá ze dvou statků. V přízemí hlavního domu se nachází vstup, obývací pokoj s otevřenou kuchyní a apartmán pro hosty. V prvním a druhém patře je celkem 10 ložnic a 3 koupelny. Druhý menší statech se nachází na klidné venkovské silnici. Pokrývá 120 m2. V jeho přízemí jsou stáje a skladovací prostory, jak tomu bylo v minulosti standardem. První patro se skládá z původních historických pokojů s kuchyní, jídelnou, obývacím pokojem, ložnicí a koupelnou. K dispozici je rovněž bývalá stáj o rozloze 85 m2 a staré stáje o ploše 28 m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247