Zpět na výpis

Apartmánový dům s panoramatickým výhledem v Omiši

10 1 ano 300m
ID: CH0127

Apartmánový dům s bazénem a panoramatickým výhledem na moře, hory a letovisko Omiš je ideální volbou pro dovolené v blízkosti rušného města i malebné přírody.

Čtěte více

23 510 400 Kč

930 000 €

782 767 £

1 016 402 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný apartmánový dům, který se nachází ve výjimečné lokalitě nedaleko centra Omiše.

Dům má dvě samostatné části – východní a západní. Ve východní části se v přízemí nachází komora, v mezipatře je nedokončená pracovna, v prvním patře jsou umístěny dva velmi pěkně uspořádané apartmány.

Druhá, západní část domu má v přízemí restauraci zařízenou v dalmatském stylu. V prvním patře se nachází apartmán se 3 ložnicemi, dvěma koupelnami, WC pro hosty, kuchyní a obývacím pokojem. V druhém patře se nachází dvoupatrový apartmán se 3 ložnicemi, koupelnou, WC, velkou kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem.

Za domem se nachází bazén, prostor pro opalování a venkovní prostor pro posezení, ze kterého je nádherný výhled na moře, okolní hory i Omiš. Dům se prodává kompletně zařízený. Je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí být v blízkosti města. Cca 20 km od Omiše je známý kaňon řeky Cetiny. Splitské letiště je vzdáleno necelou hodinu jízdy autem. Přímo ve Splitu jsou atraktivní turistické památky a je výchozí stanicí pro trajekty na okolní ostrovy.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247