Zpět na výpis

Apartmán v dobové vile s bazénem a tenisovým kurtem, Castiglioncello

2 1 ano
ID: IT1068

Jednoduchý apartmán v dobové vile uprostřed zahrady se soukromým přístupem k moři. K dispozici je sdílený bazén a tenisový kurt. Jen 40 min od letiště v Pise.

Čtěte více

9 672 900 Kč

380 000 €

325 129 £

409 071 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán o velikosti 75 m2 v krásné dobové vile stojící uprostřed zeleně se soukromým přístupem k moři v Castiglioncellu.

Vila má nádherný výhled na moře. Kondominium v němž se byt nachází poskytuje perfektní servis správy prostorů mimo apartmán. Vila je udržována čistá a uklizená. Přímo v apartmánu se nachází obývací pokoj s kuchyní. Dále zde najdeme ložnici, další pokoj, který může sloužit jako dětský pokoj, pokoj pro hosty nebo pracovna. V koupelně je sprchový kout. Je zde ještě servisní koupelna. K bytu náleží dvě parkovací místa, z čehož je jedno s přístřeškem a soukromá zahrada.

Uvnitř společného parku je bazén s mořskou vodou a tenisový kurt. K moři se lze dostat jedním ze tří soukromých sjezdů. Za příplatek lze pořídit kotviště v malém přístavu, který je k dispozici kondominiu. Obec Castiglioncello leží na břehu moře cca 45 km od Pisy a 130 km od Florencie. Nejbližší letiště je v Pise cca 40 minut jízdy autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247