Zpět na výpis

Apartmán s úžasným výhledem na moře, Riomaggiore

1 ano
ID: IT0424

Pěkný apartmán se nachází v pátém patře budovy s výtahem. Apartmán má dech beroucí výhled na moře a nachází se v malebné rybářské vesničce Riomaggiore...

Čtěte více

6 431 100 Kč

260 000 €

221 495 £

282 128 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento byt se nachází v malebné rybářské vesničce Riomaggiore, známé po celém světě pro svou úžasnou krásu a která je součástí slavné oblasti Cinque Terre. Apartmán se nachází v pátém patře s krásným výhledem na moře a skládá se z velké kuchyně, ložnice, obývacího pokoje, koupelny a skladovací komory. Apartmán má vlastní topení a je v dobrém technickém stavu, přesto by mu neuškodila modernizace. Budova má výtah.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247