Zpět na výpis

Apartmán s terasou a výhledem na moře v Campiglia Marittima

3 ano 9 100m
ID: IT1158

Krásný autentický apartmán se třemi ložnicemi se rozkládá na dvou patrech a z jeho velké terasy se nabízí úchvatný výhled na moře a okolní krajinu.

Čtěte více

16 569 100 Kč

670 000 €

571 092 £

726 492 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Autentický apartmán o velikosti 230 m2 v srdci vesnice Campiglia Marittima s terasou o veolikosti 58 m2 a panoramatickým výhledem na moře.

Apartmán se rozkládá ve druhém a třetím patře starobylé budovy jen pár kroků od náměstí Piazza della Repubblica, kde najdete bary, vinárny, obchody a další občanskou vybavenost. Apartmán se skládá z velkého obývacího pokoje s jídelnou, kuchyně, ložnice s koupelnou a šatnou, dalších dvou ložnic a dvou koupelen. Z terasy v patře se nabízí úchvatný výhled, který sahá od vesnice přes okolní krajinu až po moře a blízké ostrovy. Byt byl zrekonstruován v roce 2009 s použitím kvalitních materiálů s důrazem na detail.

Campiglia Marittima se nachází na kopci s výhledem na moře a okolní krajinu a je považována za jednu z nejkrásnějších vesnic v údolí Val di Cornia na etruském pobřeží. Apartmán leží cca 10 km od přístavu San Vincenzo, 10 km od pláží v Parco di Rimigliano. Nejbližší golfové hřiště je vzdáleno cca 37 km a vzdálenost k mezinárodnímu letišti v Pise je 92 km.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247