Zpět na výpis

Apartmán s krásným výhledem na moře, Baška

2 ano 70m
ID: CH0048

Prostorný apartmán v blízkosti pláže, se dvěma ložnicemi, s terasou, s krásným výhledem na moře, v chorvatském letovisku Baška na pobřeží ostrova Krk..

Čtěte více

5 934 000 Kč

240 000 €

206 875 £

253 676 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ke koupi je nabízen dvojapartmán v letovisku Baška, které leží na jihovýchodním pobřeží ostrova Krk. Apartmán o celkové rozloze 100m² se nachází v renovovaném domě, který leží asi 70 metrů od moře a 50 m od centra města v blízkosti veškerého zázemí. Apartmán má velmi krásný výhled na moře a sestává ze dvou ložnic, obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, spižírny, koupelny a prostorné terasy. Je vybaven klimatizací a podlahovým vytápěním. Letovisko Baška leží na ostrově Krk, který se nachází v Kvarnerském zálivu a je výborně dostupný z Rijeky díky krckému mostu, který spojuje pevninu se severovýchodním cípem ostrova. Z Prahy je možné se do Bašky dopravit jízdou autem, která trvá zhruba 9 a půl hodiny. Dále je možná doprava letecky do Rijeky, odkud dále trvá cesta do Bašky zhruba 70 minut.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247