Zpět na výpis

Apartmán s krásným výhledem na moře, Baška

2 ano 70m
ID: CH0048

Prostorný apartmán v blízkosti pláže, se dvěma ložnicemi, s terasou, s krásným výhledem na moře, v chorvatském letovisku Baška na pobřeží ostrova Krk..

Čtěte více

6 470 400 Kč

240 000 €

220 502 £

280 651 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ke koupi je nabízen dvojapartmán v letovisku Baška, které leží na jihovýchodním pobřeží ostrova Krk. Apartmán o celkové rozloze 100m² se nachází v renovovaném domě, který leží asi 70 metrů od moře a 50 m od centra města v blízkosti veškerého zázemí. Apartmán má velmi krásný výhled na moře a sestává ze dvou ložnic, obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, spižírny, koupelny a prostorné terasy. Je vybaven klimatizací a podlahovým vytápěním. Letovisko Baška leží na ostrově Krk, který se nachází v Kvarnerském zálivu a je výborně dostupný z Rijeky díky krckému mostu, který spojuje pevninu se severovýchodním cípem ostrova. Z Prahy je možné se do Bašky dopravit jízdou autem, která trvá zhruba 9 a půl hodiny. Dále je možná doprava letecky do Rijeky, odkud dále trvá cesta do Bašky zhruba 70 minut.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247