Zpět na výpis

Apartmán s krásným výhledem na moře, Baška

2 ano 70m
ID: CH0048

Prostorný apartmán v blízkosti pláže, se dvěma ložnicemi, s terasou, s krásným výhledem na moře, v chorvatském letovisku Baška na pobřeží ostrova Krk..

Čtěte více

6 063 600 Kč

240 000 €

205 434 £

255 773 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ke koupi je nabízen dvojapartmán v letovisku Baška, které leží na jihovýchodním pobřeží ostrova Krk. Apartmán o celkové rozloze 100m² se nachází v renovovaném domě, který leží asi 70 metrů od moře a 50 m od centra města v blízkosti veškerého zázemí. Apartmán má velmi krásný výhled na moře a sestává ze dvou ložnic, obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, spižírny, koupelny a prostorné terasy. Je vybaven klimatizací a podlahovým vytápěním. Letovisko Baška leží na ostrově Krk, který se nachází v Kvarnerském zálivu a je výborně dostupný z Rijeky díky krckému mostu, který spojuje pevninu se severovýchodním cípem ostrova. Z Prahy je možné se do Bašky dopravit jízdou autem, která trvá zhruba 9 a půl hodiny. Dále je možná doprava letecky do Rijeky, odkud dále trvá cesta do Bašky zhruba 70 minut.
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247