Zpět na výpis

Apartmán přímo u moře,Tirrenia

2-3 ano 10m
ID: IT0395

Domus Global nabízí k prodeji velký byt ve stylovém komplexu přímo u pláže v Toskánsku. Tento prostorný byt s terasou je možné dokončit dle přání klienta…

Čtěte více

11 344 200 Kč

420 000 €

385 385 £

493 055 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento stylový projekt přímo u písečné pláže v Tirrenii z roku 2008 je umístěn přímo u krásné pláže s jemným bílým pískem. Asi 2 km od apartmánů je známé golfové hřiště Cosmopolitan golf. Blízko je i městečko s restauracemi a supermarketem. Hlavní správní město regionu a druhé největší město Toskánska Livorno je vzdálené pouhých 10 minut jízdy. Historická Pisa se slavnou šikmou věží je dostupná během 20 minut autem. V Pise se nachází také mezinárodní letiště s přímými lety z Prahy a dalších měst v okolí ČR. Spoje létají i vícekrát týdně. Domus Global nabízí v tomto komplexu k prodeji jeden větší apartmán o ploše 120 m², který má 2 patra a lze jej dokončit jako 2-ložnicový nebo 3-ložnicový podle přání klienta. Má terasu o ploše 15 m² s úžasným výhledem na moře. V komplexu je hezká spolenčná zahrada, k dispozici obyvatelům je i parkoviště. Tuto nemovitost ocení především Ti, kteří hledají místo k rekreaci přímo u pláže a s výbornou občanskou vybaveností a v neposlední řadě se skvělou dostupností na letiště. Vhodné pro letní pronájem. Možnost 100% obsazenosti s výnosem okolo 3% ceny nemovitosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247