Zpět na výpis

Apartmán přímo u moře,Tirrenia

2-3 ano 10m
ID: IT0395

Domus Global nabízí k prodeji velký byt ve stylovém komplexu přímo u pláže v Toskánsku. Tento prostorný byt s terasou je možné dokončit dle přání klienta…

Čtěte více

10 384 500 Kč

420 000 €

362 031 £

443 934 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento stylový projekt přímo u písečné pláže v Tirrenii z roku 2008 je umístěn přímo u krásné pláže s jemným bílým pískem. Asi 2 km od apartmánů je známé golfové hřiště Cosmopolitan golf. Blízko je i městečko s restauracemi a supermarketem. Hlavní správní město regionu a druhé největší město Toskánska Livorno je vzdálené pouhých 10 minut jízdy. Historická Pisa se slavnou šikmou věží je dostupná během 20 minut autem. V Pise se nachází také mezinárodní letiště s přímými lety z Prahy a dalších měst v okolí ČR. Spoje létají i vícekrát týdně. Domus Global nabízí v tomto komplexu k prodeji jeden větší apartmán o ploše 120 m², který má 2 patra a lze jej dokončit jako 2-ložnicový nebo 3-ložnicový podle přání klienta. Má terasu o ploše 15 m² s úžasným výhledem na moře. V komplexu je hezká spolenčná zahrada, k dispozici obyvatelům je i parkoviště. Tuto nemovitost ocení především Ti, kteří hledají místo k rekreaci přímo u pláže a s výbornou občanskou vybaveností a v neposlední řadě se skvělou dostupností na letiště. Vhodné pro letní pronájem. Možnost 100% obsazenosti s výnosem okolo 3% ceny nemovitosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247