Zpět na výpis

Apartmán přímo u moře,Tirrenia

2-3 ano 10m
ID: IT0395

Domus Global nabízí k prodeji velký byt ve stylovém komplexu přímo u pláže v Toskánsku. Tento prostorný byt s terasou je možné dokončit dle přání klienta…

Čtěte více

10 395 000 Kč

420 000 €

357 659 £

454 824 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento stylový projekt přímo u písečné pláže v Tirrenii z roku 2008 je umístěn přímo u krásné pláže s jemným bílým pískem. Asi 2 km od apartmánů je známé golfové hřiště Cosmopolitan golf. Blízko je i městečko s restauracemi a supermarketem. Hlavní správní město regionu a druhé největší město Toskánska Livorno je vzdálené pouhých 10 minut jízdy. Historická Pisa se slavnou šikmou věží je dostupná během 20 minut autem. V Pise se nachází také mezinárodní letiště s přímými lety z Prahy a dalších měst v okolí ČR. Spoje létají i vícekrát týdně. Domus Global nabízí v tomto komplexu k prodeji jeden větší apartmán o ploše 120 m², který má 2 patra a lze jej dokončit jako 2-ložnicový nebo 3-ložnicový podle přání klienta. Má terasu o ploše 15 m² s úžasným výhledem na moře. V komplexu je hezká spolenčná zahrada, k dispozici obyvatelům je i parkoviště. Tuto nemovitost ocení především Ti, kteří hledají místo k rekreaci přímo u pláže a s výbornou občanskou vybaveností a v neposlední řadě se skvělou dostupností na letiště. Vhodné pro letní pronájem. Možnost 100% obsazenosti s výnosem okolo 3% ceny nemovitosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247