Zpět na výpis

Apartmán před rekonstrukcí v Castiglioncellu s výhledem na moře a marinu

2 ano 200m
ID: IT1349

Prostorný apartmán s možností restylizace s výtahem, parkováním a terasou v Castiglioncellu

Čtěte více

6 198 855 Kč

249 000 €

210 416 £

266 916 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jen 30 minut od letiště v Pise a pár kroků od moře v krásném městečku Castiglioncello se nachází tento velký apartmán. Jednotka je umístěna ve 3.patře obytného domu s výtahem a skládá se z předsíně, kuchyně s přístupem na terasu, velkého obývacího pokoje s balkónem, 2 ložnic, koupelny a spíže. V přízemí je k dispozici další prostor, který je užíván jako garáž. Apartmán je před rekonstrukcí.

Castiglioncello je oblíbené přímořské letovisko s nádhernou pobřežní promenádou s obchody, restauracemi a bary, které je celoročně plné života. Moderní marina nabízí možnost pronájmu lodí a exkurzí po moři. Ve vnitrozemí určitě stojí za návštěvu půvabná historická městečka včetně Casale Marittimo nebo Guardistallo. Za necelých 30 minut také dojedete do známé vinařské oblasti Bolgheri.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528