Zpět na výpis

Zrenovovaný statek s bazénem u Amandoly

6 1
ID: IT1130

Krásný velký zrenovovaný statek s další budovou pro hosty a bazénem obklopený udržovanou zahradou leží v soukromí s výhledem na okolní okouzlující krajinu.

Čtěte více

21 020 500 Kč

850 000 €

724 520 £

921 669 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nemovitost s pozemkem téměř 67 akrů včetně přístavby pro hosty a bazénu obklopené zahradami a lesy.

K nemovitosti se dostanete po vlastní cestě, což zaručuje velké soukromí. Zároveň je dům cca 10 minut jízdy od měst Amandola a Comunanza. Nemovitost stojí na vyvýšené travnaté části zahrady s bazénem o velikosti 12x6 metrů, okolo něhož je vydlážděná plocha na opalování. K hlavní budově přiléhá velká dřevěná veranda ideální pro umístění venkovní jídelny.

Statek má tři podlaží: v přízemí je několik francouzských dveří s přístupem do zahrady. Najdeme zde obývací pokoj s krbem a kuchyni s jídelnou. Přízemí doplňuje technická místnost a toaleta. V prvním patře jsou tři ložnice, z nichž jedna má vlastní sprchu. Další dvě ložnice mají společnou koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Všechny ložnice mají přístup na terasu s panoramatickým výhledem na okolní hory. V podkroví jsou další dvě ložnice, obě s vlastními koupelnami.

V blízkosti hlavní budovy je další ubytování pro hosty – uvnitř je velký obývací pokoj s krbem, kuchyňský kout a ložnice s koupelnou. Budova má ústřední vytápění. Hlavní budova i ostatní příslušenství byly restaurovány asi před 15 lety. Nemovitost je obklopena soukromou zahradou s flórou typickou pro tuto oblast.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247