Zpět na výpis

Zbrusu nový panoramatický statek u Morry v Umbrii

4
ID: IT1262

Nově postavený kamenný statek v Umbrii s minimalistickým interiérem a možností přístavku a bazénu.

Čtěte více

24 001 750 Kč

950 000 €

817 582 £

1 013 930 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tento krásný kamenný dům spojuje tradiční toskánskou architekturu a nadčasový minimalistický design a nachází se v krásné umbrijské přírodě nedaleko vesničky Morra. V krátké dojezdové vzdálenosti je možné navštívit známá historická města jako Città di Castello (15km), Perugia (45km), Cortona (30km) nebo krásné jezero ideální k osvěžení Lago Trasimeno (60km). Necelou půlhodinu od domu se také nachází jeden z nejluxusnějších hotelů v Itálii Castello di Reschio.

Dům se aktuálně nachází v konečné fázi výstavby, ale jsou ještě možné případné změny v rozložení nebo konečných specifikacích. V konečné ceně jsou zahrnuty dokončené koupelny, kuchyně a kamenný krb. Podobná nemovitost je na trhu poměrně vzácná - od klasických toskánských domů se odlišuje hlavně velkými okny, díky kterým proniká do domu spousta světla a která dají vyniknout panoramatické poloze nemovitosti a dále prostorným místnostem včetně ložnic. V přízemí najdete velký, otevřený obývací pokoj, na který navazuje jídelna a kuchyně. Dále se na tomto podlaží nachází manželský ložnice s vlastní koupelnou, šatnou a východem na zahradu. Na podlaží nechybí ani další koupelna. První patro je tvořeno třemi ložnicemi, dvěma koupelnami (z nichž jedna je opět en-suite pro jednu z ložnic). V případě zájmu lze také dostavit annex o velikosti 40m2. K domu patří pozemek o rozloze 1.1 hektaru. Na zahradě je možné postavit bazén - bylo již obdrženo povolení ke stavbě.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528