Zpět na výpis

Zbrusu nový apartmán nad Alassiem v rezidenci s bazénem

3 1 ano 2 000m
ID: IT1207

Apartmán v luxusní rezidenci s bazénem a tenisovým kurtem v blízkosti Alassia

Čtěte více

16 087 500 Kč

650 000 €

553 520 £

703 894 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nabízíme k prodeji vzdušný mezonet v luxusní panoramatické rezidenci s bazénem a tenisovým kurtem necelé 2km od oblíbeného letoviska Alassio na italské Riviera Ponente. Apartmán je aktuálně v rekonstrukci a nový majitel si může rozhodnout konečné specifikace dle svého vkusu.

Alassio je pulzující letovisko Ligurie, ideální jak pro dovolenou tak pro celoroční bydlení. V centru a v okolí naleznete kilometry krásných pláží, mnoho restaurací a barů. Alassio je situováno v tzv. Slunečném zálivu a je známé mimojiné pro své krásné historické budovy, rybářskou čtvrť a v neposlední řadě gastronomií s mořskými salámy, sušenkami "baci" a mnoha dalšími výrobky.

Apartmán se rozkládá na dvou podlažích a skládá se v přízemí z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic, 2 koupelen, spíže, verandy a soukromé zahrady, v suterénu pak najdeme další ložnici a koupelnu, prádelnu a další zahradu. K apartmánu patří parkovací místo.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528