Zpět na výpis

Luxusní vilka nedaleko pláže na Sardinii

3 ano 1 500m
ID: IT0779

Zbrusu nová vilka na Sardinii v tradičním stylu s výhledem na moře

Čtěte více

12 083 400 Kč

490 000 €

420 161 £

525 274 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový projekt moderní luxusní vily s výhledem na moře v krásné oblasti v severovýchodní Sardinii. Tato vila bude součástí malebného hornatého areálu s celkově 13 podobnými vilkami. Projekt je téměř dokončen a k prodeji zbývají už jen dvě poslední vilky. Areálem bude procházet cesta a ke každé vilce z ní bude samostatný přístup. Celý projekt bude dokončen tak, aby jednoduše zapadl do krajiny v typickém sardském stylu a respektoval nejnovější energetická a ekologická doporučení.

Vilka o celkové výměře asi 110m2 se bude rozkládat na jednom podlaží a nabízet vzdušné a prosluněné prostory. Uvnitř se bude skládat z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, 3 ložnic a 2 koupelen. Venkovní veranda poskytne ideální prostor pro posezení a večeře. Okolo vilky se rozkládá malá zahrádka s úžasným výhledem na moře a okolní krajinu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247