Zpět na výpis

Luxusní vilka nedaleko pláže na Sardinii

3 ano 1 500m
ID: IT0779

Zbrusu nová vilka na Sardinii v tradičním stylu s výhledem na moře

Čtěte více

13 320 650 Kč

490 000 €

444 659 £

580 749 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový projekt moderní luxusní vily s výhledem na moře v krásné oblasti v severovýchodní Sardinii. Tato vila bude součástí malebného hornatého areálu s celkově 13 podobnými vilkami. Projekt je téměř dokončen a k prodeji zbývají už jen dvě poslední vilky. Areálem bude procházet cesta a ke každé vilce z ní bude samostatný přístup. Celý projekt bude dokončen tak, aby jednoduše zapadl do krajiny v typickém sardském stylu a respektoval nejnovější energetická a ekologická doporučení.

Vilka o celkové výměře asi 110m2 se bude rozkládat na jednom podlaží a nabízet vzdušné a prosluněné prostory. Uvnitř se bude skládat z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, 3 ložnic a 2 koupelen. Venkovní veranda poskytne ideální prostor pro posezení a večeře. Okolo vilky se rozkládá malá zahrádka s úžasným výhledem na moře a okolní krajinu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247