Zpět na výpis

Reprezentativní vila pár kroků od moře ve Stintinu

5 1 ano
ID: IT1064

Bezchybná vila na krásném místě ve Stintinu jen pár kroků od nádherných pláží

Čtěte více

32 058 000 Kč

1 300 000 €

1 160 345 £

1 253 980 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Na severozápadním cípu Sardinie v oblasti Stintino v lokalitě Ancora nabízíme k prodeji tuto reprezentativní vilu v panoramatické pozici s bazénem a zahradou.

POLOHA: Stintino je poloostrov na severozápadním straně Sardinie známý pro své přírodní krásy a jedny z nejhezčích pláží celého ostrova, především Spiaggia la Pelosa.

POPIS NEMOVITOSTI: Atraktivní vila leží ve vyvýšené poloze s krásným výhledem na světle azurovou mořskou hladinu a zbytek poloostrova. Nemovitost je obklopena příjemnou udržovanou zahradou, v jejímž středu je umístěn bazén nepravidelného tvaru. Zastřešený altánek s vybavenou venkovní kuchyní je ideální pro venkovní stolování a barbecue. Celková velikost pozemku je asi 1300m2. Interiér vily o výměře asi 400m2 zabírá útulný světlý obývací pokoj s jídelnou a krbem. Dům dále disponuje 5 ložnicemi a 4 koupelnami. Samozřejmostí je zastřešené parkovací místo plus garáž.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528