Zpět na výpis

Reprezentativní vila pár kroků od moře ve Stintinu

5 1 ano
ID: IT1064

Bezchybná vila na krásném místě ve Stintinu jen pár kroků od nádherných pláží

Čtěte více

32 194 500 Kč

1 300 000 €

1 098 751 £

1 392 797 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Na severozápadním cípu Sardinie v oblasti Stintino v lokalitě Ancora nabízíme k prodeji tuto reprezentativní vilu v panoramatické pozici s bazénem a zahradou.

POLOHA: Stintino je poloostrov na severozápadním straně Sardinie známý pro své přírodní krásy a jedny z nejhezčích pláží celého ostrova, především Spiaggia la Pelosa.

POPIS NEMOVITOSTI: Atraktivní vila leží ve vyvýšené poloze s krásným výhledem na světle azurovou mořskou hladinu a zbytek poloostrova. Nemovitost je obklopena příjemnou udržovanou zahradou, v jejímž středu je umístěn bazén nepravidelného tvaru. Zastřešený altánek s vybavenou venkovní kuchyní je ideální pro venkovní stolování a barbecue. Celková velikost pozemku je asi 1300m2. Interiér vily o výměře asi 400m2 zabírá útulný světlý obývací pokoj s jídelnou a krbem. Dům dále disponuje 5 ložnicemi a 4 koupelnami. Samozřejmostí je zastřešené parkovací místo plus garáž.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528