Zpět na výpis

Výstavní vila s parkem v zeleni kousek od moře v Ligurii

5 700m
ID: IT0729

Vila v Ligurii v prestižní lokalitě kousek od moře

Čtěte více

52 113 750 Kč

1 950 000 €

1 780 632 £

2 307 450 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V klidné poloze jen 10min chůze k moři se nachází tato výstavní vila nabízející naprosté soukromí a spoustu prostoru. Tato prestižní nemovitost je umístěna v rezidenční čtvrti Pinamare u městečka Marina di Andora. Vzdálenost je 1 hodina 30 minut na letiště v Nice, 2 hodiny 45 minut na letiště Milano Malpensa, nebo asi 11 hodin jízdy autem z Prahy. Tato oblast, známá jako Riviera dei fiori (neboli "Květnatá riviéra") je jednou z nejkrásnějších částí celé Ligurie - najdete zde různorodé pláže, dramatické scenérie a malebná městečka a přístavy. Pinamare je prestižní lokalita a mnoho luxusních vil zde má známé majitele. Tato vila je obklopena velkou zahradou (3,600m2), kde rostou různé středozemní stromy a květiny. Vila je rozložena na dvou podlažích. Přízemí dominuje velký a díky velkým oknům prosluněný obývací pokoj, ze kterého je východ na prostornou terasu. Dále je zde kuchyně a jedna toaleta. V prvním patře je celkem 5 ložnic a 3 koupelny. Součástí vily je také zcela samostatný apartmán o výměře asi 80m2, ideální pro hosty nebo správce. V zahradě dále najdete bazén s terasou na opalování a k vile také patří dvojitá garáž, 3 venkovní parkovací místa a 2 sklepy. Hlavní předností vily je umístění v exkluzivní čtvrti kousek od pláže, naprosté soukromí, pohodlí a spousta prostoru v interiéru, ale i v rozlehlé zahradě.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247