Zpět na výpis

Výstavní vila s parkem v zeleni kousek od moře v Ligurii

5 700m
ID: IT0729

Vila v Ligurii v prestižní lokalitě kousek od moře

Čtěte více

48 291 750 Kč

1 950 000 €

1 648 126 £

2 089 195 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V klidné poloze jen 10min chůze k moři se nachází tato výstavní vila nabízející naprosté soukromí a spoustu prostoru. Tato prestižní nemovitost je umístěna v rezidenční čtvrti Pinamare u městečka Marina di Andora. Vzdálenost je 1 hodina 30 minut na letiště v Nice, 2 hodiny 45 minut na letiště Milano Malpensa, nebo asi 11 hodin jízdy autem z Prahy. Tato oblast, známá jako Riviera dei fiori (neboli "Květnatá riviéra") je jednou z nejkrásnějších částí celé Ligurie - najdete zde různorodé pláže, dramatické scenérie a malebná městečka a přístavy. Pinamare je prestižní lokalita a mnoho luxusních vil zde má známé majitele. Tato vila je obklopena velkou zahradou (3,600m2), kde rostou různé středozemní stromy a květiny. Vila je rozložena na dvou podlažích. Přízemí dominuje velký a díky velkým oknům prosluněný obývací pokoj, ze kterého je východ na prostornou terasu. Dále je zde kuchyně a jedna toaleta. V prvním patře je celkem 5 ložnic a 3 koupelny. Součástí vily je také zcela samostatný apartmán o výměře asi 80m2, ideální pro hosty nebo správce. V zahradě dále najdete bazén s terasou na opalování a k vile také patří dvojitá garáž, 3 venkovní parkovací místa a 2 sklepy. Hlavní předností vily je umístění v exkluzivní čtvrti kousek od pláže, naprosté soukromí, pohodlí a spousta prostoru v interiéru, ale i v rozlehlé zahradě.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247