Zpět na výpis

Vila v tradičním stylu pár kroků od pláže v Punta Volpe

4 1 ano 300m
ID: IT1041

Vila v tradičním sardinském stylu s velkou zahradou na jedinečném místě s výhledem na Porto Cervo

Čtěte více

138 957 500 Kč

5 500 000 €

4 707 870 £

5 861 454 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Na jednom z nejvíce exkluzivních míst na celé Sardinii v Punta Volpe s výhledem na světoznámé Porto Cervo nabízíme tuto tradičně pojatou vilu s bazénem.

Nemovitost se nachází jen pár kroků od pláže a je obklopena velkou zahradou o rozloze 5500 m2 poskytující naprosté soukromí a příjemná zákoutí pro relaxaci a venkovní hry. Velice prostorná vila je v dobrém stavu s možností menšíc změn tak, aby vyhověla nárokům nového majitele. Střed vily tvoří velký obývací pokoj s kuchyní a východem na verandu. Dále zde najdete 3 ložnice, 3 koupelny a menší apartmán s ložnicí a koupelnou pro personál nebo návštěvy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528