Zpět na výpis

Vila v tradičním stylu pár kroků od pláže v Punta Volpe

4 1 ano 300m
ID: IT1041

Vila v tradičním sardinském stylu s velkou zahradou na jedinečném místě s výhledem na Porto Cervo

Čtěte více

135 987 500 Kč

5 500 000 €

4 740 883 £

5 813 419 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Na jednom z nejvíce exkluzivních míst na celé Sardinii v Punta Volpe s výhledem na světoznámé Porto Cervo nabízíme tuto tradičně pojatou vilu s bazénem.

Nemovitost se nachází jen pár kroků od pláže a je obklopena velkou zahradou o rozloze 5500 m2 poskytující naprosté soukromí a příjemná zákoutí pro relaxaci a venkovní hry. Velice prostorná vila je v dobrém stavu s možností menšíc změn tak, aby vyhověla nárokům nového majitele. Střed vily tvoří velký obývací pokoj s kuchyní a východem na verandu. Dále zde najdete 3 ložnice, 3 koupelny a menší apartmán s ložnicí a koupelnou pro personál nebo návštěvy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528