Zpět na výpis

Vila v exkluzivním rezidenčním komplexu v Arenzanu

5 ano
ID: IT1049

Krásná vila v žádané lokalitě rušného turistického městečka Arenzano se nachází v oploceném komplexu s udržovanou zahradou. Možnost vybudování bazénu.

Čtěte více

46 977 500 Kč

1 900 000 €

1 637 760 £

2 008 272 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila se nachází v nejžádanější části Arenzana, blízko pláží, přístavu a historického centra. Nemovitost je rozdělena na dva apartmány a leží v exkluzivním oploceném rezidenčním komplexu o rozloze 1000 m2 s udržovanou zahradou a staletými olivovníky.

Vila se rozkládá na třech podlažích, z nichž každé má přístup do zahrady s výhledem na záliv a město. Vila nabízí velký obývací pokoj, pět ložnic a čtyři koupelny. Náleží k ní venkovní prostor s příjezdovou cestou, parkovacími místy, garáží a sklepem. Je možnost zvětšení pozemku o dalších 70 m2 a vybudování bazénu.

Původní rybářská vesnička Arenzano je nyní rušné přímořské městečko, které si zachovalo svůj tradiční ráz. Nachází se několik kilometrů od Janova, Turín a Miláno jsou vzdáleny hodinu a půl, Francouzská riviéra dvě hodiny.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247