Zpět na výpis

Vila v exkluzivním rezidenčním komplexu v Arenzanu

5 ano
ID: IT1049

Krásná vila v žádané lokalitě rušného turistického městečka Arenzano se nachází v oploceném komplexu s udržovanou zahradou. Možnost vybudování bazénu.

Čtěte více

48 127 000 Kč

1 900 000 €

1 623 116 £

2 023 673 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila se nachází v nejžádanější části Arenzana, blízko pláží, přístavu a historického centra. Nemovitost je rozdělena na dva apartmány a leží v exkluzivním oploceném rezidenčním komplexu o rozloze 1000 m2 s udržovanou zahradou a staletými olivovníky.

Vila se rozkládá na třech podlažích, z nichž každé má přístup do zahrady s výhledem na záliv a město. Vila nabízí velký obývací pokoj, pět ložnic a čtyři koupelny. Náleží k ní venkovní prostor s příjezdovou cestou, parkovacími místy, garáží a sklepem. Je možnost zvětšení pozemku o dalších 70 m2 a vybudování bazénu.

Původní rybářská vesnička Arenzano je nyní rušné přímořské městečko, které si zachovalo svůj tradiční ráz. Nachází se několik kilometrů od Janova, Turín a Miláno jsou vzdáleny hodinu a půl, Francouzská riviéra dvě hodiny.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247