Zpět na výpis

Vila se soukromým přístupem k jezeru

4 1
ID: IT0903

Velká samostatná vila na prodej v Derviu u jezera Como, ke kterému má přímý přístup přes soukromou cestu. Vila má také garáž, pěknou zahradu…

Čtěte více

13 560 250 Kč

550 000 €

479 941 £

543 628 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Samostatná vila (240 m2) s přímým přístupem na soukromou pláž se nachází v městečku Dervio. Vila má v přízemí vchod, kuchyň, obývací pokoj s krbem. V prvním patře je velká ložnice s koupelnou a terasou s výhledem na jezero, 2 jednolůžkové pokoje a koupelna s hydromasážní sprchou. V druhém patře je otevřený prostor s koupelnou. V suterénu je dvojgaráž se vstupem do domu, technická místnost, koupelna s prádelnou, kotelna a další prostor s velkou kuchyní. Dům má zahradu o ploše 500 m2. K vybavení patří satelitní TV, bezpečnostní alarm a automatický zavlažovací systém.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247