Zpět na výpis

Vila s výhledem na moře a olivovým hájem u Pineta

3 3 000m
ID: IT1361

Samostatná vila s výhledem na moře jen 3km od krásné pláže Pineto v Abruzzu

Čtěte více

19 169 625 Kč

775 000 €

660 225 £

840 957 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Kousek od malebné pláže Pineto, s výhledem na Jaderské moře je zasazená do zeleně parku Cerrano tato nedávno postavená vila o výměře cca 270m2. Nemovitost se rozkládá na dvou podlažích. V přízemí je umístěna předsíň, kuchyně, na kterou navazuje obývací pokoj, veranda s úžasným výhledem na moře, dvě skladní místnosti a garáž. Vnitřní schodiště vede do prvního patra sestávajícího z chodby, pracovny, tří dvoulůžkových pokojů, z toho dvou s šatnami, dvou koupelen, prádelny a nádherné panoramatické terasy. Okolní pozemek o velikosti 3000 m2, jehož velkou část tvoří udržovaná zahrada, na které majitelé pěstují krásné vzácné růže. Čtyřicet olivovníků se zpracovává pro olivový olej pro spotřebu majitelů. Pineto je klidné město na pobřeží Jaderského moře se svěžím borovicovým lesem a čistými plážemi.

Region Abruzzo se nachází v jižní Itálii a je ideálním místem pro milovníky přírody, ale také pro ty, kteří si chtějí užít kulturní a historické památky. Abruzzo je známé svými národními parky, které nabízejí nekonečné možnosti pro pěší turistiku, horskou cyklistiku a pozorování divoké zvěře. Gran Sasso, nejvyšší hora Apenin nabízí skvělé možnosti pro horolezectví, ale i lyžování. Zkrátka nepřijdou ani návštěvníci, kteří vyhledávají klasickou dovolenou u moře. Nejoblíbenějšími přímořskými letovisky jsou Pescara a Vasto, které lemují dlouhé písečné pláže. Za prohlídku také stojí historická města Teramo, Chieti nebo vesnička Santo Stefano di Sessanio.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528