Zpět na výpis

Vila s nádherným výhledem na moře v Ligurii, Bordighera

3 ano
ID: IT0356

Tato vila se pyšní úžasným výhledem na moře a je navíc obklopena…

Čtěte více

13 563 000 Kč

550 000 €

471 609 £

589 593 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila leží v panoramatickém místě s krásným výhledem na přístav Bordighera na pobřeží Ligurie, je obklopena zelení a naprostým klidem, ale zároveň se nachází jen 5 minut autem od centra města a od moře. Vila byla nedávno zrekonstruována, je jednopatrová a dispozičně je členěna na obývací pokoj s kuchyní, 3 dvoulůžkové ložnice, koupelnu a velkou tavernu s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje mají výstup na na slunnou terasu, ze které je úžasný výhled. Dům 135 m², pozemek 1500 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247