Zpět na výpis

Vila s nádherným výhledem na moře v Ligurii, Bordighera

3 ano
ID: IT0356

Tato vila se pyšní úžasným výhledem na moře a je navíc obklopena…

Čtěte více

14 907 750 Kč

550 000 €

502 333 £

639 982 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila leží v panoramatickém místě s krásným výhledem na přístav Bordighera na pobřeží Ligurie, je obklopena zelení a naprostým klidem, ale zároveň se nachází jen 5 minut autem od centra města a od moře. Vila byla nedávno zrekonstruována, je jednopatrová a dispozičně je členěna na obývací pokoj s kuchyní, 3 dvoulůžkové ložnice, koupelnu a velkou tavernu s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje mají výstup na na slunnou terasu, ze které je úžasný výhled. Dům 135 m², pozemek 1500 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247