Zpět na výpis

Panoramatická vila s bazénem a výhledem na moře v Ligurii

4
ID: IT0723

Panoramatická vila se zahradou, bazénem a výhledem na moře v Ligurii

Čtěte více

24 759 700 Kč

980 000 €

843 400 £

1 045 949 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Obklopena bujnou zahradou a středomořskou florou, v rezidenční čtvrti nad ligurským městečkem Andora, se nachází tato světlá a prostorná vila. Tato elegantní vila s kamennou fasádou a sloupovím je rozložena na dvou patrech. Hlavní patro o výměře asi 120m2 je tvořeno obývacím pokojem, kuchyní, 3 ložnicemi a 2 koupelnami. Z každé místnosti se nabízí úchvatné pohledy na andorský záliv. Velká terasa je příjemným místem na posezení a relaxaci. Nižší patro zabírá další samostatný byt o výměře asi 90m2, který je propojen s hlavním patrem vnitřním schodištěm. Zde naleznete další obývací pokoj s výhledem na moře, ložnici, koupelnu a prádelnu. Dekorativní terasovitá zahrada, která obklopuje nemovitost je oázou klidu s krásnými výhledy, bazénem, ovocnými stromy a popínavými rostlinami.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247