Zpět na výpis

Panoramatická vila s bazénem a výhledem na moře v Ligurii

4
ID: IT0723

Panoramatická vila se zahradou, bazénem a výhledem na moře v Ligurii

Čtěte více

24 166 800 Kč

980 000 €

874 721 £

945 308 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Obklopena bujnou zahradou a středomořskou florou, v rezidenční čtvrti nad ligurským městečkem Andora, se nachází tato světlá a prostorná vila. Tato elegantní vila s kamennou fasádou a sloupovím je rozložena na dvou patrech. Hlavní patro o výměře asi 120m2 je tvořeno obývacím pokojem, kuchyní, 3 ložnicemi a 2 koupelnami. Z každé místnosti se nabízí úchvatné pohledy na andorský záliv. Velká terasa je příjemným místem na posezení a relaxaci. Nižší patro zabírá další samostatný byt o výměře asi 90m2, který je propojen s hlavním patrem vnitřním schodištěm. Zde naleznete další obývací pokoj s výhledem na moře, ložnici, koupelnu a prádelnu. Dekorativní terasovitá zahrada, která obklopuje nemovitost je oázou klidu s krásnými výhledy, bazénem, ovocnými stromy a popínavými rostlinami.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247