Zpět na výpis

Vila s možností přístavby v v luxusním rezortu v Roccamare

5 400m
ID: IT1120

Vila v hlídaném rezortu hned u pláže v jižním Toskánsku. Schválené povolení pro přístavbu a výstavbu bazénu

Čtěte více

69 300 000 Kč

2 800 000 €

2 384 393 £

3 032 159 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Vila v klasickém toskánském designu je umístěna v exkluzivním kondominiu Roccamare v oblasti Maremma v jižním Toskánsku. Nemovitost nabízí výborný potenciál, jelikož má schváleno povolení pro přístavbu dalších 2 ložnic a 2 koupelen a bazénu, takže si ji budoucí majitel může dokončit nebo přestavit dle svých představ.

POLOHA: Vila je součástí renomované rezidenční oblasti/rezortu Roccamare, která se nachází 4km od malebného městečka Castiglione della Pescaia. Za myšlenkou Roccamare stojí proslulý italský návrhář Salvatore Ferragamo, který si vzal za cíl v tomto nerušeném a idylickém prostředí vytvořit útočiště pro slavnou a movitou klientelu. V přímořském borovém háji tak vzniklo přes 200 luxusních vil a celý park je protkán menšími silničkami a pěšinkami, které vily spojují se soukromou písečnou pláží. Přístup je vyhrazen pouze majitelům vil a soukromí je zajištěno nepřetržitým dohledem po celý rok. Pro zachování autentického dojmu na plážích neexistují klasická italská "bagna" s lehátky a slunečníky, místo toho má každá vila určený malý baldachýn a kabinku s úložným prostorem pro vybavení k moři. Rezort je vzdálen asi 2h20 od letiště v Římě nebo 1h30 od letiště v Pise a 2h20 od letiště ve Florencii. Oblast je také oblíbeným cílem pro milovníky golfu - v blízkosti zde najdete 4 známá golfová hřiště, každé s 18 jamkami - Punta Ala (10min jízdy), Terme di Saturnia (1h30), Pelagone (30min) a Argentario (1h20).

POPIS NEMOVITOSTI: Tato středomořská vila o výměře 300m2 se rozkládá na dvou podlažích. Přízemí má aktuálně výměru 220m2 a suterén 80m2. Přízemí tvoří velký vzdušný obývací pokoj s východem na zahradu a verandu s barbecue zónou, kuchyně, 4 ložnice a 2 koupelny. V suterénu je pak umístěn další obývací pokoj, ložnice, koupelna a garáž. Jak uvedeno výše, aktuální majitel obdržel povolení k výstavbě dalších dvou ložnic a dvou koupelen v přízemí plus dalších stavebních změn. Obzvláště povolení k výstavbě bazénu je zde velmi cenné, jelikož vydávání povolení pro výstavbu bazénů u dalších vil v kondominiu byla minimálně dočasně stavebním úřadem pozastavena. K domu patří pozemek o rozloze asi 5500m2, který je částečně udržován. Na zbytku pozemku je možné vytvořit fotbalové hřiště nebo tenisový kurt.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528