Zpět na výpis

Vila s bazénem a heliportem v Bordigheře

4 1 ano 3 500m
ID: IT1006

Panoramatická vila na italské Riviéře s heliportem a bazénem

Čtěte více

74 205 000 Kč

3 000 000 €

2 555 709 £

3 255 319 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní vila na nádherném místě s dalekosáhlými výhledy na moře a krajinu Riviéry jen pár minut od příjemného přímořského městečka Bordighera. Heliport, bazén, garáž.

LOKALITA: Bordighera je živý přístav nacházející se v provincii Imperia pouhých 15km od hranic s Francií. Je součástí Italské riviéry, respektive její západní části Riviery di Ponente. Bordighera je vzdálená přibližně 155km západně od Janova, ale jednoduše se sem také dostanete z letiště z francouzské Nice (45min), případně letiště pro soukromá letadla v Albenze (1h). Marina v Bordigheře je vzdálena 3.5km. Z Prahy sem dojedete asi za 12h, z Brna za 13h30.

POPIS NEMOVITOSTI: Elegantní nemovitost je harmonicky zasazena do krajiny a obklopena středomořskou flórou. Nabízí nádherné výhledy na pobřeží a okolní přírodu. Kolem vily se rozprostírá zahrada o rozloze 5000m2, na které najdete bazén a kabinu na převlékání. Opodál je umístěn heliport.

Interiér vily je vzdušný a stylově zařízený s rozpoložením na 3 podlažích. V přízemí je umístěna předsíň, prostorný obývací pokoj s výhledem na zahradu a bazén, 3 ložnice a 2 koupelny, 2 průchozí šatny a prádelna. Obývací pokoj má dvojitou expozici se zajímavým řešením zadního okna, které čelí přírodní skále tvoříc tak zajímavý estetický prvek. První patro poskytuje další obytný prostor ve formě další místnosti, koupelny a malé terasy. Ve sklepě najdete garáž a další prostory ideální ke skladování vín a sportovního nebo zahradního vybavení.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247