Zpět na výpis

Vila přímo u moře v Sanremu

4 ano 20m
ID: IT1152

Velmi pěkná vila leží na pobřeží riviéry, která je považovaná za nejkrásnější v Itálii. Její devízou je poloha přímo u moře, jen 20 metrů od pláže.

Čtěte více

29 682 000 Kč

1 200 000 €

1 022 283 £

1 302 128 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila leží na pobřeží vyhledávané italské riviéry, 20 metrů od moře.

Rozkládá se na třech úrovních. V přízemi a v prvním patře je hlavní apartmán s velkým obývacím pokojem, kuchyní, třemi ložnicemi, pracovnou a dvěma koupelnami. Je zde také velká terasa, která nabízí panoramatický výhled na moře a okolí. Ve druhém patře je další apartmán se samostatným vchodem. Skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, ložnice a koupelny. Je zde také terasa s výhledem na moře. Okolo nemovitosti je udržovaná zahrada. K vile patří dvě garáže a sklep.

Sanremo je známé turistické letovisko, kde se koná hudební festival a sídlí zde jedno ze čtyř kasin v Itálii. Na letište v Nice se dostanete za necelou hodinu jízdy autem. Restaurace leží zhruba 2 km od vily, obchody s potravinami a další služby jsou vzdáleny cca 1,4 km. Pláž se nachází cca 20 metrů od apartmánu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247