Zpět na výpis

Venkovský statek v Montecassiano

6
ID: IT0982

Prostorný statek v Le Marche s výhledem jen 30min jízdy k moři...

Čtěte více

13 692 250 Kč

550 000 €

464 774 £

589 573 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pohledný statek v perfektním stavu na panoramatickém místě mezi Anconou a Maceratou v Le Marche.

LOKALITA: Montecassiano je nachází uprostřed regionu Le Marche mezi Anconou a Maceratou. Toto půvabné středověké městečko obklopené hradbami dominuje údolí řeky Potenza a zaujme autentickou atmosférou. Statek je umístěn asi 30min jízdy na pláž. V blízkosti také lákají k návštěvě národní parky Rivera del Conero a Monti Sibillini.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento venkovský komplex s panoramatickým výhledem do krajiny sestává z farmy o celkové ploše metrů 350m2, několika dalších přístavků a dvoru o cca 2200m2. Celek je konstrukčně, technicky i esteticky ve výborně zachovalém stavu a v současnosti je rozdělen do dvou oddělených jednotek. Statek je vybaven solárními panely. Hlavní budova se rozkládá na dvou podlažích kde najdete 2 kuchyně, 2 obývací pokoje, 6 ložnic, 4 koupelny, prádelnu, sklep a další multifunkční místnosti a spíže. K nemovitosti patří další přístavek o výměře 33m2, dvě garáže a kůlna. Nemovitost, která je vhodná pro turistické a pohostinské využití díky poloze, velikosti a rozložení vnitřních a vnějších prostor, ale může se také stát prázdninovým domem pro jednu velkou nebo více rodin.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247