Zpět na výpis

Venkovské sídlo na prodej v Penna San Giovanni

4 1
ID: IT1131

Venkovské sídlo se čtyřmi ložnicemi prošlo rekonstrukcí a nabízí výhled na okolní půvabnou krajinu. K nemovitosti patří bazén a malá vinice.

Čtěte více

13 931 500 Kč

550 000 €

469 849 £

585 800 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pár minut od centra Penna San Giovanni se nachází typický kamenný statek se zahradou, bazénem a malým přístavkem. Budova je zrekonstruována, snadno dosažitelná po silnici, přesto izolovaná a poskytující tak soukromí.

Okolní zahrada o rozloze cca 2100 m2 je osázena okrasnými květinovými keři, ovocnými strom a malou vinicí. Najdeme zde také bazén o rozloze 7x3,5 m, ze kterého, stejně jako z ostatních částí pozemku, je nádherný výhled na okolní krajinu a pohoří Sibilini. Na zahradě je malá přístavba s kamny na dřevo a nádrží na sběr dešťové vody pro zavlažování pozemku.

Dům má dvě podlaží a je převážně orientovaný na jih. V přízemí je obývací pokoj s verandou a krbem. Dále slunná kuchyně s jídelnou, technická místnost, koupelna a sklad. V prvním patře je obývací pokoj s krbem, čtyři ložnice a dvě koupelny. Obytná plocha je 209 m2. Nemovitost má všechny inženýrské sítě a solární panely. V přízemí je podlahové vytápění, v prvním patře radiátory na plyn. Připojení k internetu je samozřejmostí. Součástí prodeje je i část nábytku.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247