Zpět na výpis

Velký apartmán v Tarvisiu blízko sjezdovek

4
ID: IT1200

Velký apartmán se 4 ložnicemi blízko vleku v Tarvisiu

Čtěte více

7 832 150 Kč

310 000 €

265 353 £

330 373 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Prostorný mezzaninový apartmán ve výborném stavu jen pár kroků od sjezdovky Priesnig v Tarvisiu.

Tarvisio je idylicky zasazeno do malebné krajiny oblasti Friuli Venezia Giulia. Navzdory své strategické poloze je Tarvisio turisty poměrně opomíjenou oblast a nabízí příjemnou, přátelskou atmosféru a velké množství aktivit po celý rok. Lyžařský areál Tarvisio nabízí 24km sjezdovek a 55km běžkařských tratí. Ke středozemnímu pobřeží a do Benátek dojedete za necelé 2 hodiny jízdy.

Tento výhodně položený apartmán se rozkládá na druhém a třetím patře budovy s výtahem. Patří k němu také garáž. Ve spodním patře je umístěn obývací pokoj, kuchyně se vstupem na velkou terasu, ložnice a koupelna. V horním patře pak najdeme 2 ložnice a koupelna. K dispozici je také půda o výměře 23m2 s dalším pokojem a koupelnou. Apartmán je nabízen zařízený s nábytkem v ceně.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528