Zpět na výpis

Velký apartmán v Cinque Terre jen 10 m od moře

3 20m
ID: IT0803

Apartmán hned u moře v Cinque Terre v Ligurii

Čtěte více

10 691 100 Kč

420 000 €

359 353 £

452 131 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V první linii u moře a jen 5min chůze od centra malebné vesničky Corniglia, jedné z nekrásnějších z oblasti Cinque Terre v Ligurii se nachází tento prostorný apartmán, který je nabízen k prodeji. Vlakové nádraží je vzdáleno jen 200m. Apartmán má vlastní vstup přes verandu a skládá se z velké kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, manželské ložnice a 2 dalších ložnic, koupelny a spíže. Celková výměra apartmánu je asi 95m2 a patří k němu venkovní plocha o výměře asi 100m2. Apartmán je ve výborném stavu a patří k němu parkovací místo.

Cinque Terre je divukrásný přírodní park v Ligurii, který každý rok láká tisíce návštěvníků. Sestává z pěti krásných barevných vesniček zasazených do skalnatého pobřeží. Najdete zde stovky kilometrů turistických tras skrz panenskou krajinu nabízející úchvatné scenérie a krásné zálivy s opuštěnými plážemi.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247