Zpět na výpis

Velký apartmán v Cinque Terre jen 10m od moře

3 20m
ID: IT0803

Apartmn hned u moře v Cinque Terre v Ligurii

Čtěte více

11 335 800 Kč

420 000 €

384 760 £

495 078 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V první linii u moře a jen 5min chůze od centra malebné vesničky Corniglia, jedné z nekrásnějších z oblasti Cinque Terre v Ligurii se nachází tento prostorný apartmán, který je nabízen k prodeji. Vlakové nádraží je vzdáleno jen 200m. Apartmán má vlastní vstup přes verandu a skládá se z velké kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, manželské ložnice a 2 dalších ložnic, koupelny a spíže. Celková výměra apartmánu je asi 95m2 a patří k němu venkovní plocha o výměře asi 100m2. Apartmán je ve výborném stavu a patří k němu parkovací místo.

Cinque Terre je divukrásný přírodní park v Ligurii, který každý rok láká tisíce návštěvníků. Sestává z pěti krásných barevných vesniček zasazených do skalnatého pobřeží. Najdete zde stovky kilometrů turistických tras skrz panenskou krajinu nabízející úchvatné scenérie a krásné zálivy s opuštěnými plážemi.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247