Zpět na výpis

Velký apartmán v Cinque Terre jen 10 m od moře

3 20m
ID: IT0803

Apartmán hned u moře v Cinque Terre v Ligurii

Čtěte více

10 357 200 Kč

420 000 €

374 881 £

405 132 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V první linii u moře a jen 5min chůze od centra malebné vesničky Corniglia, jedné z nekrásnějších z oblasti Cinque Terre v Ligurii se nachází tento prostorný apartmán, který je nabízen k prodeji. Vlakové nádraží je vzdáleno jen 200m. Apartmán má vlastní vstup přes verandu a skládá se z velké kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, manželské ložnice a 2 dalších ložnic, koupelny a spíže. Celková výměra apartmánu je asi 95m2 a patří k němu venkovní plocha o výměře asi 100m2. Apartmán je ve výborném stavu a patří k němu parkovací místo.

Cinque Terre je divukrásný přírodní park v Ligurii, který každý rok láká tisíce návštěvníků. Sestává z pěti krásných barevných vesniček zasazených do skalnatého pobřeží. Najdete zde stovky kilometrů turistických tras skrz panenskou krajinu nabízející úchvatné scenérie a krásné zálivy s opuštěnými plážemi.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247