Zpět na výpis

Velký apartmán s krásným výhledem v Tarvisiu

3
ID: IT1201

Prostorný apartmán s balkónem v oblíbeném lyžařském středisku Tarvisio

Čtěte více

7 341 075 Kč

295 000 €

249 146 £

317 095 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velký apartmán rozložený na dvou podlažích s malou zahrádkou a balkónem v klidné poloze v Tarvisiu.

Tarvisio je idylicky zasazeno do malebné krajiny oblasti Friuli Venezia Giulia. Navzdory své strategické poloze je Tarvisio turisty poměrně opomíjenou oblast a nabízí příjemnou, přátelskou atmosféru a velké množství aktivit po celý rok. Lyžařský areál Tarvisio nabízí 24km sjezdovek a 55km běžkařských tratí. Ke středozemnímu pobřeží a do Benátek dojedete za necelé 2 hodiny jízdy.

Apartmán o celkové výměře asi 138m2 se skládá v horním patře z obývacího pokoje s východem na balkón orientovaný na jih a východ s krásným výhledem do hor, oddělené kuchyně, ložnice a koupelny. Ve spodním podlaží najdeme 2 ložnice a koupelnu. K apartmánu také patří malá zahrádka a sklípek. Apartmán je v dobrém stavu, jen některé části vyžadují menší rekonstrukci. Je možné dokoupit garážové stání za cenu 25 000 EUR.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528