Zpět na výpis

Velkolepá třípodlažní vila nedaleko rajské pláže

8 1 200m
ID: PT0170

Nádherná vila s osmi ložnicemi a velkým pozemkem nedaleko rajské pláže Praia da Luz…

Čtěte více

55 485 000 Kč

2 250 000 €

2 008 289 £

2 170 350 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vskutku velkolepá vila s 8 ložnicemi a rozsáhlým pozemkem o rozloze 4 970 m2 se nachází jen pět minut chůze od rajské pláže Praia da Luz a pouhých 10 minut jízdy od města Lagos. Na užitné ploše 741 m2 se na třech podlažích rozkládá 8 ložnic, ve kterých se pohodlně vyspí 16 osob. Mnohé z nich jsou opatřeny en-suite koupelnami. Mezi další místnosti patří velký jídelní a obývací pokoj s krbem, velká kuchyně s žulovými prvky, prádelna a nádherný tradiční vinný sklípek. V objektu najdete celkem 7 koupelen se sprchovými kouty na míru a množství luxusních veřejných prostor. Je zde mimo jiné tělocvična, herna a osmimístné soukromé kino. Tím ale výčet předností nekončí. V celém objektu je wifi a klimatizace, venkovní i vnitřní bazén je opatřen vyhříváním. Vila disponuje mnoha terasami a balkony, na nichž se můžete slunit. Dům je obklopen úžasnými zahradami se vzrostlými stromy, k dispozici je i pěkný barbeque prostor v blízkosti bazénu. Na pozemku pohodlně zaparkuje více než 6 aut v krytých garážích, přičemž další místa pro parkování se nacházejí venku.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247