Zpět na výpis

Velkolepá třípodlažní vila nedaleko rajské pláže

8 1 200m
ID: PT0170

Nádherná vila s osmi ložnicemi a velkým pozemkem nedaleko rajské pláže Praia da Luz…

Čtěte více

60 131 250 Kč

2 250 000 €

2 054 575 £

2 662 442 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vskutku velkolepá vila s 8 ložnicemi a rozsáhlým pozemkem o rozloze 4 970 m2 se nachází jen pět minut chůze od rajské pláže Praia da Luz a pouhých 10 minut jízdy od města Lagos. Na užitné ploše 741 m2 se na třech podlažích rozkládá 8 ložnic, ve kterých se pohodlně vyspí 16 osob. Mnohé z nich jsou opatřeny en-suite koupelnami. Mezi další místnosti patří velký jídelní a obývací pokoj s krbem, velká kuchyně s žulovými prvky, prádelna a nádherný tradiční vinný sklípek. V objektu najdete celkem 7 koupelen se sprchovými kouty na míru a množství luxusních veřejných prostor. Je zde mimo jiné tělocvična, herna a osmimístné soukromé kino. Tím ale výčet předností nekončí. V celém objektu je wifi a klimatizace, venkovní i vnitřní bazén je opatřen vyhříváním. Vila disponuje mnoha terasami a balkony, na nichž se můžete slunit. Dům je obklopen úžasnými zahradami se vzrostlými stromy, k dispozici je i pěkný barbeque prostor v blízkosti bazénu. Na pozemku pohodlně zaparkuje více než 6 aut v krytých garážích, přičemž další místa pro parkování se nacházejí venku.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247