Zpět na výpis

Velkolepá třípodlažní vila nedaleko rajské pláže

8 1 200m
ID: PT0170

Nádherná vila s osmi ložnicemi a velkým pozemkem nedaleko rajské pláže Praia da Luz…

Čtěte více

56 846 250 Kč

2 250 000 €

1 925 947 £

2 397 868 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vskutku velkolepá vila s 8 ložnicemi a rozsáhlým pozemkem o rozloze 4 970 m2 se nachází jen pět minut chůze od rajské pláže Praia da Luz a pouhých 10 minut jízdy od města Lagos. Na užitné ploše 741 m2 se na třech podlažích rozkládá 8 ložnic, ve kterých se pohodlně vyspí 16 osob. Mnohé z nich jsou opatřeny en-suite koupelnami. Mezi další místnosti patří velký jídelní a obývací pokoj s krbem, velká kuchyně s žulovými prvky, prádelna a nádherný tradiční vinný sklípek. V objektu najdete celkem 7 koupelen se sprchovými kouty na míru a množství luxusních veřejných prostor. Je zde mimo jiné tělocvična, herna a osmimístné soukromé kino. Tím ale výčet předností nekončí. V celém objektu je wifi a klimatizace, venkovní i vnitřní bazén je opatřen vyhříváním. Vila disponuje mnoha terasami a balkony, na nichž se můžete slunit. Dům je obklopen úžasnými zahradami se vzrostlými stromy, k dispozici je i pěkný barbeque prostor v blízkosti bazénu. Na pozemku pohodlně zaparkuje více než 6 aut v krytých garážích, přičemž další místa pro parkování se nacházejí venku.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247