Zpět na výpis

Velká tradiční vila ve skvělé lokalitě, Vale do Lobo

3 1 800m
ID: PT0244

Prostorná, tradiční, honosná, luxusní - tak by se dala charakterizovat tato vila situovaná jen 800 metrů od pláže v letovisku Vale do Lobo...

Čtěte více

72 005 250 Kč

2 850 000 €

2 439 533 £

3 037 299 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato tradiční, ale přesto velkolepá vila se nachází pouhých 800 metrů o pláže ve vyhledáváné lokalitě Valde do Lobo a může se pochlubit rozsáhlými prostory a zelenými plochami.

Vila má plochu cca 357 m2. Ve spodní úrovni najdete garáž s úložnými prostory. U vchodu do přízemí se nachází 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou a přístupem na terasu. V horní úrovni se nachází velkoryse řešený obývací prostor, ze kterého je možné vstoupit na terasy, které obklopují dům ze dvou stran - z jedné strany je výhled do svěží zeleně a do soukromé zahrady, z druhé strany je výhled na terasu s bazénem. Dále se na této úrovni nachází plně vybavená kuchyň se spíží, jídelní kout, pracovna, toaleta pro hosty se sprchovým koutem a hlavní ložnice s vlastní koupelnou, vestavěnými skříněmi a vstupem na terasu.

Pozemek má velkou rozlohu více než 1 400 m2. Zahrada je vzrostlá a dobře udržovaná s ovocnými stromy a bazénem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247