Zpět na výpis

Velká panoramatická vila s bazénem v Bellante

5 1 12 000m
ID: IT1345

Prostorná vila s 5 ložnicemi a bazénem na panoramatickém místě v Abruzzu

Čtěte více

11 874 550 Kč

470 000 €

402 309 £

500 888 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Rozlehlá venkovská vila o celkové výměře asi 420m2 s úžasným výhledem na nejvyšší horu Abruzza Gran Sasso je umístěn na vyvýšeném místě blízko městečka Bellante jen 12km of pobřeží Jaderského moře. Za necelou hodinu jízdy také dojedete na známé Campo Imperatore ve vysokých horách Abruzza, kde začíná mnoho krásných turistických tras a nacházejí se zde také lyžařské terény. Letiště v Pescaře se nachází 45 minut od domu a letiště v Římě asi 2.5 hodin. Co se týče občanské vybavenosti, menší obchody, bary a pizzerie jsou vzdáleny jen 3km od vily a 8km daleko je větší obchodní centrum.

Dům byl postaven v roce 2015 na místě původní farmy a je vybaven jednak solárními panely na teplou vodu a a 6kW fotovoltaiky. Nemovitost má také perfektní izolaci, takže výdaje na energetickou spotřebu jsou minimální. Vila je obklopena pozemkem o rozloze 1.65 hektaru, na kterém se nachází jednak příjemná zahrada s bazénem (12.5x4.8m) a také olivový háj s asi 100 stromy. Nemovitost je aktuálně využívána jako penzion se zajímavým ziskem.

Nemovitost je rozložena na 2 podlažích s celkově 5 ložnicemi a 5 koupelnami. Obývací pokoj a jídelna disponují příjemnou verandou, ideální na celoroční posezení. K nemovitosti patří také 3 přístavky. V jednom o velikosti 13x8m2 se nachází technická místnost plus několik dalších místností včetně koupelny. V druhém přístavku jsou umístěny 2 pokoje, kuchyně a koupelna. Ve třetím přístavku byla vytvořena garáž.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528