Zpět na výpis

Úžasná vila v obci Andora u Savony

5 1 ano 500m
ID: IT1098

Luxusní vila v kopci blízko zeleně i moře s úžasným výhledem a blízko veškeré občanské vybavenosti. Nabízí klid, soukromí a zároveň aktivní odpočinek.

Čtěte více

86 625 000 Kč

3 500 000 €

2 980 491 £

3 790 199 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Úžasná vila ve výborné poloze v prostředí kopce Pinamare, na slunném místě s výhledem na moře v klidné rezidenční oblasti, nedaleko od centra a služeb.

Vila se rozkládá na třech podlažích o celkové rozloze cca 340 m2. V přízemí najdeme obývací pokoj, dvě ložnice, dvě koupelny, vybavenou tělocvičnu s koupelnou, saunu a odpočinkovou zónu. Dále je zde prádelna, sklep a vinný sklípek. V prvním patře je velký světlý obývací pokoj, kuchyně, koupelna a dvě prostorné ložnice. V podkroví se nachází ložnice, koupelna a pracovna. K vile patří pozemek o velikosti cca 1300 m2 s dobře udržovanou zahradou, dále bazén, garáž a dalších šest parkovacích míst.

Andora je městečko ležící na západním okraji provincie Savona. Místní rozlehlé pláže jsou považovány za jedny z nejkrásnějších v západní Ligurii a táhnou se v délce téměř 2 km. V městečku najdeme přístav, který je blízko centra s různými obchody, restauracemi, pizzeriemi a bary. Marina pojme čluny a výletní lodě až do délky 18 m, plachetní i motorové.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247