Zpět na výpis

Úžasná vila v obci Andora u Savony

5 1 ano 500m
ID: IT1098

Luxusní vila v kopci blízko zeleně i moře s úžasným výhledem a blízko veškeré občanské vybavenosti. Nabízí klid, soukromí a zároveň aktivní odpočinek.

Čtěte více

86 292 500 Kč

3 500 000 €

3 054 169 £

3 459 449 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Úžasná vila ve výborné poloze v prostředí kopce Pinamare, na slunném místě s výhledem na moře v klidné rezidenční oblasti, nedaleko od centra a služeb.

Vila se rozkládá na třech podlažích o celkové rozloze cca 340 m2. V přízemí najdeme obývací pokoj, dvě ložnice, dvě koupelny, vybavenou tělocvičnu s koupelnou, saunu a odpočinkovou zónu. Dále je zde prádelna, sklep a vinný sklípek. V prvním patře je velký světlý obývací pokoj, kuchyně, koupelna a dvě prostorné ložnice. V podkroví se nachází ložnice, koupelna a pracovna. K vile patří pozemek o velikosti cca 1300 m2 s dobře udržovanou zahradou, dále bazén, garáž a dalších šest parkovacích míst.

Andora je městečko ležící na západním okraji provincie Savona. Místní rozlehlé pláže jsou považovány za jedny z nejkrásnějších v západní Ligurii a táhnou se v délce téměř 2 km. V městečku najdeme přístav, který je blízko centra s různými obchody, restauracemi, pizzeriemi a bary. Marina pojme čluny a výletní lodě až do délky 18 m, plachetní i motorové.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247